כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חסד של אמת מכל הלב

עובדי חברה קדישא ראשון לציון זכו באות הצטיינות בתחרות מטעם המשרד לשירותי דת

חסד של אמת מכל הלב: עובדי חברה קדישא ראשון לציון זכו באות הצטיינות בתחרות מטעם המשרד לשירותי דת

מהפכת השירות שעברה החברה קדישא ראשון לציון בשנים האחרונות זוכה כעת גם להכרה רשמית. בסוף השבוע האחרון העניק מנכ"ל המשרד לשירותי דת יהודה אבידן אותות הצטיינות לעובדי החברה קדישא בראשון לציון בגין "תרומתם הייחודית של העובדים בהענקת שירותים מצויינים לתושבים, מסירות לתפקיד ותחושת שליחות".

עובדי החברה קדישא ראשון לציון מעניקים שירות מעולה לתושבי העיר ועכשיו יש לכך גם חותמת רשמית. במעמד השר לשירותי דת ומנכ"ל משרד הדתות הוענקו בסוף השבוע האחרון אותות הצטיינות לעובדי החברה קדישא ראשון לציון, זאת בשל הצטיינותם המיוחדת בשירות למען נפטרי העיר ראשון לציון ובני משפחותיהם. האות הוענק לעובדים יעל ינקוביץ, רבקה אופיר ושמואל קוגל העוסקים בשגרה במלאכת טהרת הנפטרים בבית העלמין טרם הבאתם לקבורה ולאיציק אסרף, עובד החברה קדישא העוסק במלאכת הקבורה.

התחרות שנערכה בין כלל החברות קדישא ברחבי הארץ בחנה את עבודתם של עובדים מצטיינים במלאכתם ובשירות שהם מעניקים לתושבים. מנכ"ל המשרד לשירותי דת יהודה אבידן נימק בהחלטת הוועדה כי העובדים נבחרו כדי "לציין לשבח את תרומתם הייחודית בהענקת שירותים מצויינים לתושבים, מסירות לתפקיד, מסירות לארגון ותחושת שליחות אשר תורמים להעלאת קרנה של חברות הקדישא בישראל".

בטקס החגיגי התבשרו העובדים גם על בונוס מיוחד של 5,000 ₪ במשכורתם. מנכ"ל החברה קדישא ראשון לציון ניסים אלקסלסי מסר: "החברה קדישא ראשון לציון תמשיך במתן שירות מסור לטובת כלל תושבי העיר ראשון לציון מתוך מסירות ומחויבות לעמוד לימינם של בני משפחות הנפטרים ברגעים המורכבים והרגישים ביותר. אני מברך את העובדים הזוכים ומודה להם ולכל צוות העובדים על עבודת הקודש שנעשית על ידם לאורך כל השנה במחויבות ובמסירות".


רוצים להיות מעודכנים בעוד נושאים שמעניינים אותכם? תצטרפו לקבוצות הווטסאפ שלנו בלחיצה אחת

1.להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

2.להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך לחצו כאן

3.להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

4.פורום הנדל"ן הוקם למענכם:ניתן לפרסם דירות למכירה והשכרה בחולון,בת ים וראשון לציון ובנוסף נפרסם כתבות הקשורות לנדל"ן-להצטרפות –לחצו כאן

5.קבוצת טיולים ופנאי – לקבלת המלצות ועידכונים באירועים מיוחדים ופנאי: להצטרפותלחצו כאן

6קבוצת עדכוני חדשות של חולון-להצטרפות לחצו כאן

7.קבוצת עדכוני חדשות של בת ים-להצטרפות לחצו כאן

8.קבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון-להצטרפות לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן