כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

פרוטקשן בראשון לציון

כל הפרטים על הפענוח של החקירה הסמויה של היחידה המרכזית של מחוז מרכז

היחידה המרכזית של מחוז מרכז פענחה בתום חקירה סמויה, פרשיית סד"ח באתר בניה בראשל"צ, הכוללת חשד לשוד טרקטור ודרישת כספים באיומים. בהתאם לממצאי החקירה הוגש כתב אישום נגד 3 בני משפחה מג'ואריש, לצד חילוט רכביהם והארכת מעצרם עד תום ההליכים

היחידה המרכזית של מחוז מרכז עצרה לפני כשלושה שבועות בתום חקירה סמויה, 3 תושבי ג'ואריש בני משפחה אחת, בחשד לעבירות סחיטה באיומים ושוד בנסיבות מחמירות, במסגרת סחיטת דמי חסות באתר בניה בראשל"צ, לרבות שוד הטרקטור מהאתר וגרירתו אל מתחם המשפחה ברמלה, וכן שוד אלים ולקיחת הטלפון הנייד של הקורבן, לאחר שהבחינו כי ניסה לתעדם בשעת מעשה.

ראשיתה של הפרשיה לפני כחודש, עם קבלת דיווח בדבר חשד לשוד טרקטור מאתר בניה וגרירתו אל מתחם משפחה בשכונת ג'ואריש, לצד איומים מצד הנאשמים כלפי עובדי חברה באתר בניה ודרישה של 100,000 ₪ אחרת "יטפלו בהם, יסגרו להם את האתר וישרפו להם את הכלים".

עם התפתחות החקירה, הצליחה המשטרה לאתר את הטרקטור ולהשיבו לבעליו, לצד איסוף ממצאים כנגד 3 החשודים – תושבי שכונת ג'ואריש – האחד בן 40 ושניים בשנות ה – 20 לחייהם, כאשר עם מעבר החקירה לשלב הגלוי – השלושה נעצרו והועברו לחקירה במשרדי הימ"ר.

מעצרם של השלושה הוארך מעת לעת בבימ"ש בהתאם לצורכי החקירה, ובתום איסוף כלל הראיות הועבר התיק לעיון והחלטת הפרקליטות אשר הגישה נגד השלושה כתב אישום חמור ובקשת מעצר עד תום ההליכים, לצד חילוט 2 כלי רכב – מסוג טויוטה ו – BMW, אשר שימשו את השלושה עפ"י החשד לביצוע העבירות.


מפקד מחוז מרכז – ניצב אבי ביטון שיבח את הימ"ר על חקירה מאומצת בתיק מסוג זה והדגיש כי מדובר בהישג מקצועי וערכי, עם מסר ברור של מדיניות אכיפה אפקטיבית ועוצמתית, נגד תופעות פשיעה ומשפחות פשע בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז, לשם מיצוי מלוא חומרת הדין עם פורעי החוק, למען שלום הציבור ובטחונו, לצד חשיבות הדיווח למשטרה על מנת שנאכוף בהתאם.

מצ"ב תיעוד הטרקטור שנשדד מאתר הבניה

רוצים להיות מעודכנים בעוד נושאים שמעניינים אותכם? תצטרפו לקבוצות הווטסאפ שלנו בלחיצה אחת

1.להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

2.להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך לחצו כאן

3.להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

4.פורום הנדל"ן הוקם למענכם:ניתן לפרסם דירות למכירה והשכרה בחולון,בת ים וראשון לציון ובנוסף נפרסם כתבות הקשורות לנדל"ן-להצטרפות –לחצו כאן

5.קבוצת טיולים ופנאי – לקבלת המלצות ועידכונים באירועים מיוחדים ופנאי: להצטרפותלחצו כאן

6קבוצת עדכוני חדשות של חולון-להצטרפות לחצו כאן

7.קבוצת עדכוני חדשות של בת ים-להצטרפות לחצו כאן

8.קבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון-להצטרפות לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן