כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

השקה מוצלחת למתחם גיגיס בראשון לציון

שפונדר פדלון שיווקו כ 170 משרדים בהיקף מכירות של כ 150 מיליון שקל  !

השקה מוצלחת למתחם גיגיס בראשון לציון

שפונדר פדלון שיווקו כ 170 משרדים בהיקף מכירות של כ 150 מיליון שקל  !

עידו פדלון : "מתחם המשרדים בפרויקט נהנה מביקושים גבוהים של חברות מוכרות שביקשו לעבור למשרדים חדשים בגמר מלא"

מכבי שירותי בריאות, טולמנס , נטורל חברת בת של דקטלון, מטבחי ונטה קוצ'ינה, אניס מטבחים, מרפאות רונית רפאל ועוד, הם בין העסקים שיאכלסו את מתחם גיגיס שנחנך בסוף השבוע באזור התעשיה המערבי בראשון לציון, סמוך לסינמה סיטי.  המתחם בשטח כולל של כ- 37,000 מ"ר מציע מסחר לצד משרדים ומרפאות.

לאירוע, שכלל גם קביעת מזוזה וגזירת סרט ונערך על ידי יזם הפרויקט גיגי שפירא, הגיע ראש העיר, רז קינסטליך שברך על השקת הפרויקט וכן אסף דעאבול, סגן ראש העיר. כמו כן השתתפו באירוע בכירי חברת שפונדר פדלון אשר רכשה משפירא זכויות ל 8700 מ"ר משרדים, יזמה והקימה מעל מתחם הקניות בניין משרדים שהושק אף הוא. באירוע נכחו גם שותפים נוספים ובעלי עסקים ורוכשים שקנו נכסים או שכרו בפרויקט.


המשרדים שבנתה ושיווקה חברת שפונדר פדלון, נמכרו בגמר מלא ואיכותי, בהתאמה אישית ובגדלים של החל מכ-25 מ"ר ועד כ-150 מ"ר. זאת, בהתאם למודל המיני-מקסי של החברה, המאפשר למשקיעי הקצה בסקטור המשרדים העצמאי או למשתמשי קצה, לרכוש בהון עצמי מינימלי נדרש ולקבל מוצר מוגמר עד הפרט האחרון. בין החברות שרכשו משרדים – חברת פרופיט שירותים פיננסיים מקבוצת פסגות, שרכשו  225 מ"ר וחברת  חינאווי, רשת סופרמרקטים מהבולטות בישראל שרכשה כ 200 מ"ר למשרדי ההנהלה.

את המתחם תכנן אדריכל דוד בכר ולארי טולדו ואת תכנון הפנים בבניין המשרדים של קבוצת פדלון שפונדר ביצעו אדריכל משה חכמון ומעצב הפנים אושיר אסבן. חברת שפונדר פדלון שיווקה במתחם כ-170 משרדים בסה"כ בהיקף מכירות של כ-150 מיליון שקלים [כולל מע"מ].

עידו פדלון, מנכ"ל ובעלים משותף בקבוצת שפונדר פדלון : "מדובר בפרויקט עם מורכבות הנדסית גדולה. אך בזכות היכולת ההנדסית והמקצועית הגבוהה של החברה וסיוע ושיתוף פעולה מלא מגיגי שפירא כמו גם עיריית ראשון לציון צלחנו את האתגרים שעמדו בפנינו.  ניתן לראות לא מעט בעלי מקצועות חופשיים וחברות שהגיעו לכאן מהאזור על מנת לשדרג את שטחי התעסוקה שלהם ומקום העבודה למשרדים חדשים בגמר מלא".

ראש העיר רז קינסטליך : ".כהנהלה חדשה בראשון לציון אנו מברכים ומקדמים כמה שיותר, יזמים שרוצים לקדם פרויקטים מוצלחים כמו מתחם גיגיס המבקשים לייצר כמה שיותר מקומות תעסוקה בעיר עבור התושבים שלה "

הדמיה-שפונדר פדלון

רוצים להיות מעודכנים בעוד נושאים שמעניינים אותכם? תצטרפו לקבוצות הווטסאפ שלנו בלחיצה אחת

1.להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

2.להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך לחצו כאן

3.להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

4.פורום הנדל"ן הוקם למענכם:ניתן לפרסם דירות למכירה והשכרה בחולון,בת ים וראשון לציון ובנוסף נפרסם כתבות הקשורות לנדל"ן-להצטרפות –לחצו כאן

5.קבוצת טיולים ופנאי – לקבלת המלצות ועידכונים באירועים מיוחדים ופנאי: להצטרפותלחצו כאן

6קבוצת עדכוני חדשות של חולון-להצטרפות לחצו כאן

7.קבוצת עדכוני חדשות של בת ים-להצטרפות לחצו כאן

8.קבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון-להצטרפות לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem