כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לפני השבת: עדכון מיוחד בבית החולים וולפסון

כל הפרטים ב goitem חדשות חולון

לפני השבת: עדכון מיוחד בבית החולים וולפסון

בשעות הצהריים הגיע למרכז הרפואי וולפסון, ילד בן 5, מחוסר הכרה לאחר שטבע בפארק המים ימית 2000 ונמשה מהמים.

נכון לרגע זה, הילד מונשם, והדופק חזר לסדרו לאחר שהצוותים הרפואיים בוולפסון נלחמו על חייו וביצעו בו פעולות החייאה מתקדמות.

תקציר האירועים

צוותי הרפואה של איחוד הצלה ביצעו החייאה על ילד בן 5 שלדברי בני משפחתו טבע בבריכה בפארק המים ימית 2000 בחולון.


ליאור ארג'י, אליהו מימון יצחק רבי חובשי איחוד הצלה מסרו: "בסיוע חובשים נוספים וצוות ניידת טיפול נמרץ ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות, ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים וולפסון תוך המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

חובש רפואת חירום במד"א יאיר לוי סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו אל הילד שהיה מחוסר הכרה ומבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות לאחר שנמשה מהמים. המשכנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות שככלו עיסויים והנשמות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."

מפארק ימית 2000 נמסר:

היום בשעה 14:30 אירע בפארק המים מקרה טביעה של ילד אשר שהה בבריכה ללא השגחת מבוגר,
נדגיש כי פארק המים ימית 2000 פועל על פי התקנות להסדרת מקומות רחצה בחומרה כאשר "תקנת השגחה" מציינת במפורש בחוק שהורה לילד עד גיל 6 חייב בהשגחה צמודה המאפשרת לו אחיזה בילד או מתן עזרה.
עוד נדגיש כי מיד כאשר הבחין המציל בילד הוא שלף אותו מהמים ויחד עם הצוות הרפואי של המקום החלו לבצע בו פעולות החייה עד להגעת צוותי הצלה חיצוניים.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן