כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שי קינן מודיע על הצבת מנהלת בית הספר "אריאל שרון" לשעבר רותי קרן, במקום ה-2 ברשימת "חולון מתחדשת"

"אנחנו משנים את סדרי העדיפויות ושמים את החינוך בחולון במרכז"

שי קינן מודיע על הצבת מנהלת בית הספר "אריאל שרון" לשעבר רותי קרן, במקום ה-2 ברשימת "חולון מתחדשת": "אנחנו משנים את סדרי העדיפויות ושמים את החינוך בחולון במרכז"

אחרי 36 שנים כאשת חינוך, רותי קרן מודיעה על תמיכתה בשי קינן והצטרפות למקום השני ברשימתו למועצת העיר. רשימת "חולון מתחדשת" בראשות שי קינן מודיעה הבוקר (ראשון) על הצבתה של רותי קרן, אשת חינוך וניהול ותיקה ומוערכת בחולון, כמועמדת במקום השני ברשימה למועצת העיר, המיועדת לתפקיד מחזיקת תיק החינוך לאחר הרכבת הקואליציה. המעבר של קרן לכהונה ציבורית מגיע בתום 36 שנה במערכת החינוך בחולון, מתוכם 24 שנים כמנהלת בתי הספר "בן גוריון" ו"אריאל שרון" וניהול אגף החינוך היסודי ומחלקות הפרט בעיריית חולון.

קינן שמוביל על פי הסקרים על פני כל המועמדים לראשות העיר חולון, פרסם סרטון יחד עם קרן שבו אמר: "זהו יום מאוד מרגש עבורי. רותי היא אשת חינוך וניהול מהשורה הראשונה. חולונים רבים מכירים אותך רותי כמורה, כמנהלת של בתי הספר בן גוריון ואריאל שרון, מכירים את המסירות שלך, את היכולות וההישגים, אני מברך אותך על ההחלטה שקיבלת ואין מאושר ממני שאת חלק ממשפחת "חולון מתחדשת" ומהנהגת העיר חולון בקדנציה הבאה".

רותי קרן אמרה בהודעת האיחוד: "הקדשתי את חיי לחינוך הילדים שלנו, ניהלתי שני בתי ספר בחולון, אני מכירה את מערכת החינוך החולונית מכל ההיבטים שלה וברור לי, שאנחנו הולכים פה לשינוי בסדרי העדיפויות ומציבים את החינוך במרכז – כי אין דבר חשוב יותר מדור העתיד. החלטתי להצטרף לשי קינן משום שמצאתי בו מנהיג נחוש להוביל להישגים הנדרשים, לצד רגישות חברתית ואוזן קשבת, לצרכים הרבים שעולים מהשטח".

קרן הוסיפה: "אין לי ספק ששי כראש עיר, והנבחרת שלנו למועצת העיר, יגשימו את מה שאנחנו מצפים לו. ילדיי גדלו בחולון, ואני מתכוונת לעבוד קשה מאוד שנוכל להבטיח לכל הילדים שלנו עתיד טוב יותר. בשלושים ואחד באוקטובר, אנחנו מגיעים לקלפיות כדי להצביע ולהכריע! בעד מערכת חינוך – שתהיה דוגמא לערים אחרות, בעד התמודדות יעילה עם האתגר התחבורתי ובעד השבת הביטחון האישי לרחובות העיר".


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן