כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

גוסטב קלימט בתערוכה בינלאומית במתחם The Cube בחולון

טור הפנאי והבילויים מאת מיכל ברוטפלד

גוסטב קלימט בתערוכה בינלאומית במתחם The Cube בחולון

ציוריו של האומן האוסטרי הנודע גוסטב קלימט, מוכרים לקהל שוחרי האומנות היטב. יצירותיו מתאפיינות בצבעוניותן ובשימוש הרב בזהב, והן נראות כקישוטים אלגנטיים.

מעל 200 מיצירותיו של קלימט מוצגות בתערוכה באופנים שונים, חלק מוצגות באימרסיב סטוריטלינג שהוא המדיום החדש של מספרי הסיפורים המענקים חוויה מלאה והכרות עם האומן, מדיום המשלב מציאות ודמיון, ועוסק בעיקר בגבול המטושטש ביניהם.

עוד מוצג בתערוכה, אומנות דיגיטלית בהקרנה ב 360 מעלות המעניקה חוויה סוחפת וייחודית. יצירות המופת של גוסטב קלימט ושלבים רבים בחייו מוצגים באנימציה עם אפקטים מיוחדים יחד עם מיצג תלת מימד של ציור הנשיקה המפורסם ביותר שיקבל את פני המבקרים.

לתערוכה בישראל נוסף חלק נוסף ראשון מסוגו – מנהרת זהב שבתוכה היצירות המוכרות ביותר שלו.


ובסופה מתחם מציאות מדומה (VR) זו הזדמנות "להחליק" לתוך עולמו של גוסטב קלימט, מסע של 10 דקות המתעד את הקריירה שלו, ממעצב פנים לעידן הזהב, מסע עוצר נשימה שמתאים לכל הגילאים – שיגרום לכם לצלול אל תוך עולמו של האמן.

בנוסף – קיים בתערוכה חלל SKETCH AND POST בו יוכל הקהל לצבוע את ציוריו של האמן כפי שירצה ולהפיח בהם חיים חדשים, ואז לראות אותם 'מונפשים' בהקרנה על קיר שלם גדול.

התערוכה מיועדת לכל המשפחה, למבוגרים וילדים כאחד.

כרטיסים בטיקטמאסטר, 9964*

לינק לאתר התערוכה לפרטים נוספים https://www.klimt.co.il/:

מחיר למפוני עוטף ישראל בהצגת ת.ז 49 ₪

מחיר מלא: 149 ₪מחיר מכירה מוקדמת

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן