כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

עובדי הניקיון של המרכז הרפואי וולפסון שנקראו למתקן שורה בתחילת הלחימה, קיבלו תעודות הוקרה

"הסבירו לנו מה יהיה שם, אבל לא יכולתי לדמיין את המראות עד שהייתי שם

"הסבירו לנו מה יהיה שם, אבל לא יכולתי לדמיין את המראות עד שהייתי שם" : עובדי הניקיון של המרכז הרפואי וולפסון שנקראו למתקן שורה בתחילת הלחימה, קיבלו תעודות הוקרה

השבוע, התקיים במרכז הרפואי וולפסון טקס הוקרה והענקת תעודות, לעובדי הניקיון שנקראו לנקות מתחמים וחדרי מתים במתקן שורה, בתחילת הלחימה. בין העובדים אשר קיבלו את תעודות ההוקרה : וורקו יהאלו, אנדהינו אמביעלה ודסטאו סוונך שהתנדבו למשימה בהובלת המנהל האדמיניסטרטיבי של וולפסון, יניב ופוגל ומנהל המשק במרכז הרפואי וולפסון, ברק נונא.

משרד הבריאות פנה לבית החולים וולפסון בבקשה לסייע בניקיון המתחם של מחנה שורה ביום רביעי אחרי השבת השחורה כאשר מספר הנרצחים התחיל להתגלות בכדי שיסייעו בניקוי המקום : "ביקשו ממני ללכת ואמרתי כן, כי אני תמיד מוכן לעזור, מאמין שבמדינה שלנו תמיד צריך לעזור אחד לשני", מספר אמביעלה בן ה-24 תושב פתח תקווה ואב לשניים, "הסבירו לנו מה יהיה שם, אבל לא יכולתי לדמיין את המראות עד שהייתי שם. יחד עם זאת, למרות הקושי, אין לי בעיה לעזור גם בהמשך," אומר אמביעלה. "כולנו מקווים שלא יהיה עוד צורך כזה לעולם, אבל אם יהיה צריך, הייתי רוצה לבוא שוב. זה המעט שיכולתי לעשות עבור המשפחות. הלוואי רק שהיה אפשר להחזיר אותם לחיים".

יניב פוגל מנהל אדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי וולפסון :"במקום שאין אנשים, השתדל להיות איש, כך נכתב בפרקי אבות. קיימנו טקס והענקת תעודות למספר עובדים שנקראו למשימה המורכבת. מדובר במשימה קשה ולא נעימה אבל הכרחית ביותר ועם תחושת שליחות רבה, מתוך הבנה שבמלחמה יש משימות שחייבות להיעשות. אני מלא הערכה כלפי הצוות על ההירתמות והביצוע. רוח ההתנדבות והעשייה שלהם גם בשעה קשה זו, איננה ברורה מאליו וראויה להערכה רבה.

קרדיט:ביתהחולים וולפסון


רוצים לקבל עדכונים וחדשות בווטסאפ או בטלגרם?-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן