כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

החשד להסתה ברשת הוביל להצתת הרכב

חוקרי מחוז חוף של מחלק פשעים במשטרת עכו חשפו חשד של הצתת רכב "גרר" במזיד על רקע דיווח של בן משפחה להסתה והעלאת פרסומים ברשת.

החשד להסתה ברשת הוביל להצתת הרכב

חוקרי מחוז חוף של מחלק פשעים במשטרת עכו חשפו חשד של הצתת רכב "גרר" במזיד על רקע דיווח של בן משפחה להסתה והעלאת פרסומים ברשת.

משטרת ישראל פתחה בחקירה בתאריך 12.12.23 עם קבלת דיווח בדבר הצתת רכב מנועי במזיד מסוג "גרר" בבעלותו של תושב העיר עכו בשנות ה – 50 לחייו, כאשר לגרר ולעוד מספר רכבים סמוכים נגרם נזק רב.

מחקירת המשטרה בשיתוף עם כב"ה, עלה כי מדובר בהצתה במזיד.
עם התקדמות חקירה סמויה ואיסוף ראיות וממצאים בזירה ובעוד מקומות, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, הצליחו החוקרים לחשוף כי החשודים שעומדים מאחורי ההצתה, חשדו כי הקורבן דיווח עליהם בגין הסתה ברשת ופתח בשמם פרופיל פייסבוק פיקטיבי.

עם המעבר לחקירה גלויה בתאריך 26.12.23 בוצעו מעצרים של שלושת החשודים במעשה, החשוד המרכזי בהצתה, תושב הכפר מזרעה (27), ובנוסף 2 חשודים תושבי עכו, בשנות ה – 20 לחייהם.


מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת ושלשום, במסגרת הארכת מעצרם, הוגשה נגדם בבימ"ש השלום בעכו הצהרת תובע באמצעות פרקליטות מחוז חיפה בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום היום בבית המשפט המחוזי בחיפה ובקשה להמשך מעצרם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדם.

משטרת ישראל תמשיך לפעול באופן מקצועי ונחוש, תוך הפעלת כלל היכולות העומדות לרשותה לשמירה על רכושו וביטחונו של הציבור.

מצ"ב: תיעוד הרכב שהוצת.
קרדיט: דוברות המשטרה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן