כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בית חולים שמואל הרופא: המשאב האנושי הוא הסוד הגלוי של המצויינות במערכת הבריאות

בית חולים שמואל הרופא גאה בצוות המסור של בית החולים אשר בעיקר בימים מאתגרים אלה מביא לביטוי את מקצועיותו ומחויבותו למען המטופלים שלנו.

בית חולים שמואל הרופא:
המשאב האנושי הוא הסוד הגלוי של המצויינות במערכת הבריאות.
בית חולים שמואל הרופא גאה בצוות המסור של בית החולים אשר בעיקר בימים מאתגרים אלה מביא לביטוי את מקצועיותו ומחויבותו למען המטופלים שלנו.
הנהלת בית החולים הביעה את הערכתה העמוקה לצוות עובדי בית החולים בטקס הוקרה לעובדים מצטיינים אשר התקיים בימים האחרונים בבית החולים .
בטקס הוענקה תעודת הצטיינות ל – 36 עובדים מצטיינים.
כמו כן , צויינו 29 עובדים שמלאו להם 25 שנים בשירות המדינה וכן 18 עובדים שפרשו.
הנהלת ביה"ח מוקירה את פועלם של כלל העובדים ורואה בערך ההתמדה והמצויינות שהם מגלים יום יום בעבודה השוטפת ערכים חשובים המאפשרים לבית החולים להעניק את השירות המסור, האכפתי והמקצועי ביותר למטופלי ביה"ח.
ד"ר בתיה כגנסקי מנהלת בית החולים:
"אנשים שבוחרים לעבוד עם קשישים הם אנשים מיוחדים. אנשים שנשארים לעבוד עם קשישים שנים רבות הם אנשים מלאי חמלה ורצון לעזור לאנושות. אנשים שמצטיינים בעבודה עם קשישים הם צדיקים. אני שמחה וגאה על כך שיש לנו עובדים מצטיינים רבים. אתם משמשים דוגמה לכל החברה."

קרדיט דוברות בית חולים שמואל הרופא.

רוצים לקבל עדכונים וחדשות בווטסאפ או בטלגרם?-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן