כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חדש בראשון לציון: מרכז המכונים החדש והמתקדם של מכבי שירותי בריאות

בקרוב יתווספו למרכז החדש גם מכון עיניים ומכון בריאות הנפש כחלק ממתן מעטפת שלמה ומקיפה בצורה מרוכזת ונוחה עבור חברי מכבי באזור.

חדש בראשון לציון: מרכז המכונים החדש והמתקדם של מכבי שירותי בריאות

לאחר שנים של תכנון ובנייה, נערך אתמול טקס הפתיחה הרשמי של מרכז המכונים החדש של מכבי שירותי בריאות במיקומו החדש בעיר ראשון לציון. המרכז החדש מאגד בתוכו מגוון רחב של שירותי רפואה מתקדמים בבית אחד.

המרכז החדשני שהקימה מכבי בעיר כולל בתוכו מגוון מכונים אשר יספקו שירותי רפואה לחברות וחברי מכבי, כמו גם מרכז בריאות האישה הכולל בתוכו ליווי תהליכי פריון, צוות מיילדות ומחלקת הריון בסיכון, מכון לב שעתיד לבצע מאות בדיקות בחודש, מכון שמיעה ודיבור מתקדם הכולל מספר תאי שמע ודיבור מרווחים ומחודשים, וכן מכון סוכרת, מרפאת פצעים קשיי ריפוי ומכון להתפתחות הילד .

בקרוב יתווספו למרכז החדש גם מכון עיניים ומכון בריאות הנפש כחלק ממתן מעטפת שלמה ומקיפה בצורה מרוכזת ונוחה עבור חברי מכבי באזור.

טקס הפתיחה התקיים במעמד יו״ר מכבי שירותי בריאות רן סער, מנכ"לית מכבי שירותי בריאות סיגל דדון-לוי, ראש העיר של ראשל"צ רז קינסטליך, ראש מחוז ירושלים והשפלה של מכבי ד"ר חגי פרנקל, מנהלת מרכז המכונים החדש שוש איילון, ומספר רב של רופאים ומנהלים מהארגון.


מנכ"לית מכבי, סיגל דדון-לוי:"המרכז החדש מהווה את מרכז המכונים הגדול ביותר של מכבי באזור השפלה, עם צפי לכ-200,000 ביקורים מדי שנה. כאן, במשכן המתקדם והמרווח, מומחי מכבי יעניקו שירותים ליותר מ-700 מטופלים מדי יום במגוון תחומים. בשנים האחרונות העיר ראשון לציון צומחת בקצב מסחרר ומכבי גאה להיות חלק בלתי נפרד מהצמיחה הזו – תוך שיתוף פעולה הדוק ופורה עם העירייה בראשות ראש העיר רז קינסטליך. קרוב למחצית מהתושבים בוחרים להיות חברים במכבי ואנחנו הקופה הגדולה ביותר בעיר והיחידה שנמצאת בצמיחה מתמדת עם מצטרפים חדשים. אנחנו מתאימים את עצמנו להתרחבות האוכלוסייה בעת הקרובה ומקדמים פריסת שירותים חדשניים ומובילים הן במערב והן במזרח. ברחבי העיר פרוסים גם מרכזים רפואיים חדשים של חברות קבוצת מכבי הנוספות – ביה"ח אסותא ראשל"צ, ביה"ח השיקומי החדש והמתקדם בישראל של רשת "בית בלב" וסניפי מכבי פארם, מכבידנט ומכבי טבעי – המשלימות את מעטפת הבריאות שמכבי מעניקה לחבריה מלידה ועד זקנה."

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך בירך וציין כי "ראשון לציון נמצאת בתנופת פיתוח בכל התחומים, וצפויה להפוך בשנים הקרובות לעיר השלישית בגודלה בישראל. אני שמח על הקמתו של מרכז חדש לרווחת התושבות והתושבים שלנו שיקבלו את השירותים הרפואיים המובילים והמתקדמים ביותר קרוב לבית".

ראש מחוז ירושלים והשפלה של מכבי ד"ר חגי פרנקל ציין בטקס הפתיחה: "אנו במכבי מחויבים כל העת, וגם בזמן המלחמה הקשה והמטלטלת את כולנו, להמשיך לעשות מעל ומעבר למען חברינו ולהעניק שירות אישי, מותאם, איכותי, נגיש וזמין.

הפתיחה של מרכז המכונים היא ביטוי נוסף להתפתחות ולצמיחה של מכבי. זוהי התגשמות חזוננו ליצירת רפואה הוליסטית – בית אחד מרכזי לרפואת מומחים. בית עוטף, חם, חדשני ומקצועי אשר יעניק לחברינו חוויית טיפול רפואי משולבת ומתקדמת אשר תהווה המשך ישיר לטיפול במרפאות הראשוניות בשכונות העיר. המרכז החדש מהווה צעד נוסף בפעילות שלנו לשיפור איכות החיים של הקהילה ומבטא את המחויבות הבלתי פוסקת שלנו לפתח ולהתחדש למען חברי מכבי, תוך שמירה כל העת על מתן שירותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר והרחבת גבולות המצוינות שלנו. אני מתמלא גאווה ביכולתנו לעמוד בצרכים המשתנים של הקהילה ולהוביל להצלחות, ומרכז המכונים החדש הוא בהחלט פרויקט דגל המבטא גישה זו."

במהלך השנה החולפת טופלו במרכז המכונים בראשון לציון כחצי מליון חברי מכבי, ביניהם העניק מרכז בריאות האישה טיפול לכ-400,000 מטופלות, מכון להתפתחות הילד טיפל בכ- 28,000 ילדים, כ- 20,000

חברים טופלו במרפאת הסוכרת. כמו כן העניק מכון הלב טיפול לכ- 8,600 מטופלים. כ- 3,000 מטופלים טופלו במכון השמיעה והדיבור וכ- 1,200 במרפאת פצעים קשי ריפוי.

מרכז המכונים החדש ממוקם ברחוב ילדי טהרן 8 בראשל"צ, מיקום מרכזי עם אפשרות גישה נוחה להגעה בתחבורה ציבורית כמו גם מגוון מקומות חנייה למגיעים ברכב. המרכז החדש מחליף את מרכז המכונים הישן שהיה ממוקם ברחוב לישנסקי בעיר.

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים ממלחמת חרבות ברזל-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

קבוצות הפייסבוק השוות

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק פורום תושבי חולון,בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק פורום חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק פורום ראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק פורום בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק פורום החינוך לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת הפייסבוק פורום הנדל"ן לחצו כאן

להצטרפות וקבלת חדשות ועדכונים: מוזמנים לסמן לייק ועוקב לחדשות goitem-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem