כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

‏ כתבי אישום נגד חמישה נאשמים בעבירות הימורים ועבירות כלכליות

כל הפרטים בחדשות goitem

פרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי בת"א כתב אישום נגד בוריס אליושין, יורי סוקולק, אלכסיי קריינוב וארטיום אליושין ולבית המשפט השלום בת"א נגד זכר דמיאננקו בשל עבירות כלכליות ועבירות הימורים. לאחר שיזמו וניהלו רשת הימורים באינטרנט בהיקף של מיליוני שקלים.

כחלק מהמאבק של רשויות אכיפת החוק בהימורים והלבנת הון הגישה עו"ד שרון בכר מהמחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה כתב אישום, ממנו עולה כי במשך כחמש שנים ארגן בוריס ביחד עם שאר הנאשמים אתרי הימורים ברשת. בתקופת הפעילות עמד היקף ההימורים באתרים על מיליוני שקלים. על מנת לאפשר למהמרים להמר באתרים הפעיל בוריס מספר פלטפורמות תשלום, דרכן הופקדו כספי ההימורים, וכן נמשכו כספי הזכיות. תשלומי המהמרים התאפשרו באמצעות סליקת הכספים לעסקים שהיו בבעלות בוריס וחלקם גם בבעלות סוקולק וארטיום.

כמו כן, סוקולק, ריינוב ודמיאננקו הדריכו את המהמרים כיצד לפתוח חשבון באתר וכיצד להמר באמצעי התשלום השונים. בנוסף, עסק סוקולק בהפקדת כספי המהמרים לחשבון הבנק שלו. וריינוב ביצע את תהליך האימות למהמרים, איסוף כספים ממהמרים, העברת הכספים ועוד. בנוסף, פתח ריינוב חשבונות בנק על שמם של אנשי קש על מנת לאפשר העברת כספים להימורים באתרי ההימורים, וכן באמצעות 11 אנשי קש שונים ביצע הפקדת כספי זכיה בסכום של מאות אלפי שקלים לזוכים. ארטיום, אחיו של בוריס, אף הוא העביר תשלומים למהמרים, משך כספי הימורים מחשבונות בנק שונים, וכן הפיק סרטוני הדרכות למהמרים.

הנאשמים מיזגו וערבבו את הרכוש האסור בחשבונות הבנק שבשליטתם עם רכוש אחר, במטרה להסתיר ולהסוות את מקור הרכוש האסור. במעשים אלו ביצעו הנאשמים פעולות ברכוש אסור על מנת להסתיר או להסוות את מקור הרכוש האסור, בהיקף של 20,037,939 ₪.

בנוסף, פתח בוריס חשבונות בנק ושירותי סליקה תוך הצגת מצג שווא בפני הגופים הפיננסים, כי אלה נפתחו למטרות לגיטימיות המותרות על פי חוק וזאת במטרה לאפשר את פעילות ההימורים ואת ההעברות הכספים במסגרת אותם החשבונות.


כלל הנאשמים הורשעו בארגון או עריכת משחק אסור, הגרלה או הימור; לבוריס אליושין, יורי סוקולק, אלכסיי קריינוב וארטיום אליושין יוחסו גם עבירות הלבנת הון לאחר שביצעו פעולות ברכוש האסור, במטרה להסתיר את הרכוש האסור, להסוות את מקורו, את זהות בעלי הזכויות בו, את מיקומו, את תנועותיו ואת עשיית הפעולות בו.

בנוסף, לבוריס יוחסו גם עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ועבירות מס הכנסה, לאחר שבמסגרת עיסוקו בהימורים לא חוקיים ברשת האינטרנט, הפיק הכנסה של מיליוני שקלים. אך על מנת להתחמק מתשלומי המס הסתיר משלטונות המס את עיסוקו בניהול וארגון הימורים ומשחקים אסורים ואת כל ההכנסה שצמחה לך מכך.

התיק נחקר על ידי כוח משימה למאבק בתופעת ההימורים באינטרנט, ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433, בשיתוף יחידת יהלום ברשות המסים, הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור במשרד המשפטים ובליווי המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה.

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים ממלחמת חרבות ברזל-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן