כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

השקעה קטנה מצמיחה מנהיגות גדולות: am:pm ועמותת שוות משיקות קולקציית תיקים מקורית עם "ציטוטי ברזל" של נשים ונערות מעוררות השראה בישראל

am:pm יוצאת בקמפיין חדש ומשיקה בשיתוף עם עמותת שוות קולקציית תיקי בד רב פעמיים שכולה העצמה נשית

רשת סופרמרקטים אורבנית המביאה חווית קנייה צעירה ודינאמית 24/7 למעל ל-60 סניפים בפריסה ארצית מחיפה ועד נס ציונה, יוצאת בקמפיין חדש ומשיקה בשיתוף עם עמותת שוות קולקציית תיקי בד רב פעמיים שכולה העצמה נשית.
המהלך המשותף הייחודי של am:pm ועמותת שוות המפעילה תוכניות מנהיגות לנערות נולד כדי להוקיר תודה, להביע הערכה עמוקה ולתת במה לעשייה מעוררת ההשראה של נשים בכל החזיתות, משדה הקרב והחמ"לים ועד חיזוק העורף והמשפחה.
קולקציית התיקים היפהפייה פרי יוזמתן של am:pm ועמותת שוות מהווה נדבך נוסף בעשיית הרשת למען הקהילה. כל תיק בליין הבלעדי מעוטר באיור מקורי של מאיירת ומעצבת גרפית דיאנה פרוקופץ לצד ציטוט עוצמתי של אישה או נערה מעוררת השראה בישראל, גיבורת מלחמת חרבות ברזל: "אנחנו הדור שימשיך את הכל וזה הקול שצריך לשמוע" (שירי יחיאלי, תלמידת י"ב מכפר עזה), "איך לא אני יודעת לבד – תגידו לי איך כן" (נירה שפק, אל"מ במיל' וח"כית לשעבר), "רק בזכות אחווה ואחדות ננצח, מהעצב נבנה מחדש" (אריאלה ברקוביץ, יוזמת ארגון 'לביאות בעורף'), "כל בחירה שאנחנו עושות צריכה להיות מאהבה וחיוך" (מאיה אלפר, ניצולת מסיבת נובה).
התיקים המדברים בעד עצמם כבר זמינים ויימכרו במשך חודש ימים בסניפי am:pm ובאון ליין תמורת 14.9 ש"ח לתיק. כל ההכנסות מהמכירות הן תרומה לעמותת שוות.
נטלי מורדי בר, מנהלת השיווק של am:pm: "מעורבות ונתינה הן ערכי הליבה של am:pm, על כן שיתוף הפעולה עם עמותת שוות זאת זכות וגאווה גדולה עבורנו. הקולקציה הבועטת שיצרנו יחד היא עוד דרך להצדיע לנשים להן חלק משמעותי בניהול שגרת חירום ואיתנות העורף, להזכיר ולהנציח את רגעי הגבורה, לחזק, להביע את החוסן והרוח של החברה הישראלית ולעורר השראה בקרב לקוחות am:pm".

עמותת שוות הוקמה בשנת 2018 במטרה להבטיח שנערות יממשו את הפוטנציאל שלהן באמצעות חיזוק הביטחון ותחושת הערך העצמי שלהן, הגדלת המודעות שלהן לאפשרויות השונות ומתן כלים מעשיים להשיגן. אנו העמותה מפעילה תוכניות בפריסה ארצית בלמעלה מ-25 ערים ברחבי הארץ, המסייעות לנערות לפתח הערכה עצמית חיובית לטווח הרחוק, דרך התנסות מוקדמת בהצבת מטרות, מישוב עצמי אפקטיבי והיכרות עם נשים מעוררות השראה.

קרדיט תמונות: עמותת שוות, יח"צ

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן


להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים ממלחמת חרבות ברזל-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן