כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

יוזמים פלוס בבת ים: שני בתי ספר בעיר נבחרו להשתתף בתוכנית יזמות חברתית של עמותת "תובנות בחינוך"

התוכנית הייחודית נועדה לטפח חשיבה יזמית בקרב תלמידים ולהכשירם להובלת מיזמים חברתיים בעתיד

נציגות מרשימה לבת ים – 2 בתי ספר בעיר בי"ס דוד אלעזר ובי"ס א.ד גורדון, נבחרו להשתתף בתוכנית תוכנית חדשנית שפועלת בבתי ספר נבחרים בארץ.  תוכנית "יוזמים פלוס" של עמותת "תובנות בחינוך" היא תוכנית יזמות חברתית וחינוך פיננסי, הפועלת  בימים אלו  בקרב כ 200 תלמידים ומורים במספר בתי ספר שנבחרו בקפידה בערים בת ים, חיפה, יבנה, תל אביב וכפר קאסם, וצפויה בשנה הבאה להכפיל את פריסתה ברחבי הארץ.       

 "פועלים בקהילה" במרכז לבנקאות חברתית בבנק הפועלים תומכים בתוכנית החדשה של עמותת "תובנות בחינוך" מתוך התפיסה של בנק הפועלים לחזק את התעסוקה, ההשכלה והחוסן הכלכלי בקרב ילדים ובני נוער מכל חלקי הארץ.

התוכנית הייחודית נועדה לטפח חשיבה יזמית בקרב תלמידים ולהכשירם להובלת מיזמים חברתיים בעתיד. התוכנית פועלת בשני שלבים, בתחילה הוכשרו אנשי חינוך מובילים כמנטורים עבור תלמידיהם בתחום היזמות החברתית ולאחר מכן, החלה לפעול בקרב תלמידי כיתות ה'-ח'. התלמידים עוברים  סדרת מפגשים בהם נחשפים לעולם היזמות החברתית, לעבודה עם טכנולוגיות מתקדמות בהן AI לצד דגש בלימוד עקרונות בהתנהלות פיננסית. בנוסף, לאורך הפרויקט יערכו מפגשים עם יזמים חברתיים וסיורים במרכזי חדשנות עירוניים ובחברות הייטק.  גולת הכותרת של המסע היזמי צפויה להיות במאי, במסגרת אקתון ליצירת מיזם חברתי.


יאיר סרוסי יו"ר הועד המנהל "תובנות בחינוך":  "היזמות הישראלית הוכיחה את עצמה לאורך כל שנות המדינה, והיא זו שתוציא אותנו בעתיד מהמשברים שנולדו במלחמה. התוכנית "יוזמים פלוס" תיתן בידי התלמידים, המורים ואלו שיבואו אחריהם את הכלים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל והכישורים שלהם, ולהוביל את ישראל לעתיד טוב יותר".

סמר בשארה, מנהלת פועלים בקהילה במרכז לבנקאות חברתית בבנק הפועלים: "אנו במרכז לבנקאות חברתית דרך 'פועלים בקהילה' מקדמים ותומכים במספר פרויקטים יחד עם שותפים חברתיים מובילים כמו תובנות בחינוך להעצמת דור העתיד. התוכניות מקנות כלים והכשרה למען השתלבות הילדים ובני הנוער בעולם התעסוקה החדש ומעודדות פיתוח מיומנויות אישיות של המאה ה- 21, בדגש על יזמות ולמידת מקצועות ה STEAM. יזמות חברתית מעודדת מעורבות בקהילות ממנה באים בני הנוער ומקדמת ערכים חברתיים וקהילתיים בקרבם ובקרב הקהילה".

 קרדיט צילום ג'יהאן חדאד


כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים ממלחמת חרבות ברזל-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן