כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

עיריית ראשון לציון חנכה את שלב א' בפארק המשפחות בהפנינג חגיגי

ראש העירייה, רז קינסטליך: "שמחתי לחנוך את השלב הראשון בפארק המשפחות שלנו ולהגשים חלום וחזון נוסף. אירועי ה-7 באוקטובר חידדו לנו עוד יותר עד כמה המשפחה היא הדבר הכי חשוב וקרוב שיש לנו בעולם - ופארק המשפחות, שפונה לכל הגילים, מציע שלל מתקנים מיוחדים ואטרקציות ואני קורא לתושבות ולתושבים להגיע לכאן ולבלות ביחד זמן איכות משפחתי".

עיריית ראשון לציון חנכה את שלב א' בפארק המשפחות בהפנינג חגיגי

עיריית ראשון לציון חנכה בסוף השבוע האחרון את השלב הראשון של פארק המשפחות בהפנינג חגיגי עם ראש העירייה – רז קינסטליך, חברות וחברי מועצת העיר ומאות מתושבי העיר שנהנו ממתנפחים לילדים, דוכני מזון, משחקי ראווה במגרשי הפאדל ועוד הפתעות.

את האירוע הנחה החזאי דני רופ, הפרזנטור של משחק הפאדל בישראל.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "שמחתי לחנוך את השלב הראשון בפארק המשפחות שלנו ולהגשים חלום וחזון נוסף. אירועי ה-7 באוקטובר חידדו לנו עוד יותר עד כמה המשפחה היא הדבר הכי חשוב וקרוב שיש לנו בעולם – ופארק המשפחות, שפונה לכל הגילים, מציע שלל מתקנים מיוחדים ואטרקציות ואני קורא לתושבות ולתושבים להגיע לכאן ולבלות ביחד זמן איכות משפחתי".

פארק המשפחות, נזכיר, משתרע על פני 97 דונם ונמצא בין שכונות כרמים, נווה ים וקריית ראשון. בשלב הראשון ייפתחו 4 מגרשי פאדל, מתחם פאמפטרק עם מסלולי אקסטרים לילדים ובני נוער, מתחם כושר קרבי והכנה לצה"ל ראשון מסוגו בארץ המאפשר הכנה לצבא ואימונים, מגרש כדורסל, גינת כלבים גדולה ומאובזרת, 1,100 מ' של מגרש משחקים עם מתקנים מיוחדים, מגלשות, נדנדות ועוד, פינות פיקניק ומדשאות. בשלב השני, ייפתחו מזרקה הכוללת מופע תאורה עם 100 ג'טים ו-99 מנורות; מתחם סקווש חדשני הכולל מתחם T-point (מגרש סקווש מזכוכית עם תאורה מתחלפת); טיילת שמחברת בין מתחם הסקווש למסעדת גן סיפור ופודטראק; חוף ים עם חול, רשת לכדור עוף ומיטות נוח; משחקי מים וערפילי מים ועוד.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן