כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

נבחרת בית ספר אורט מילטון בעיר בת-ים זכתה מקום ראשון בתחרות האזורית בחידון השנתי של תכנית "סודקות את תקרת הזכוכית" של ארגון כל ישראל חברים

נבחרת בית הספר אורט מילטון מהעיר בת-ים זכו מקום ראשון בתחרות האזורית והלובי בחידון השנתי העשירי במספרו של תכנית "סודקות את תקרת הזכוכית"

נבחרת בית הספר אורט מילטון מהעיר בת-ים זכו מקום ראשון בתחרות האזורית והלובי בחידון השנתי העשירי במספרו של תכנית "סודקות את תקרת הזכוכית" אשר התקיים ביום רביעי האחרון בהובלת ארגון כל ישראל חברים.

החידון התקיים בהשתתפות 6 בתי ספר מבת-ים וסה"כ כ- 800 תלמידות שכבת ט' מתוך 35 בתי ספר מרחבי הארץ.

נבחרת בית הספר אורט מלטון, שבה השתתפו מוריה ציבין, שלי צ'רטרבסקי, לין קפה וורד ברונשטיין היא הזוכה בתחרות האזורית והמשתתפות אליזבת לייקין וורד ברונשטיין זכו במקום הראשון בתחרות הלובי המשותפת לכולן.

האירוע הועבר בהנחייתה של מרים שטילמן לבזובסקי השותפה בחברת Venture Capital, הופיעה הזמרת ואלרי חמתי ושפטו אנשי ונשות חינוך ומתמטיקה, ובכירות מחברות ענק כגון: פאפאיה גלובל, מליו, אלביט, LifeSci Partners קרן פוזן ועוד.

משתתפות התכנית אמרו כי: "אין דבר כזה שאין סיכוי. תאמינו בעצמכן – בכל גיל ובכל מצב כי נשים מסוגלות לכל. נהנינו והתרגשנו מהתהליך ובזכייה במקום הראשון. אנו מודות לכל העוסקים בתכנית החשובה וממליצות עליה לכולן".


תכנית "סודקות" פועלת בלמעלה מארבעים בתי ספר ברחבי הארץ למען העצמה מגדרית ומצוינות חינוכית במקצועות המדעים, הטכנולוגיה והמתמטיקה. בבת-ים פועלת התכנית בקרב שישה בתי ספר, בקרב כ- 650 מבנות העיר, כחלק משיתוף פעולה פורה בין ארגון "כל ישראל חברים" ועיריית בת-ים.

הפעילות בעיר מגדילה את מספר התלמידות הלומדות לימודי מדעים, טכנולוגיה ומתמטיקה ברמת 4-5 יח' המתמידות בלימודיהן ומשיגות תעודת בגרות איכותית, המאפשרת לימודים גבוהים, בניית קריירה והגשמה עצמית ומקצועית.

במהלך מקיף של חמש שנים, החל מכיתה ח', נחשפות התלמידות לעולם האקדמי וחברות היי-טק, פוגשות מנטוריות ומודלים מעוררי השראה, משתתפות בסדנאות מגדר והעצמה ומקבלות תמיכה לחיזוק המצוינות הלימודית.

הנערות משתתפות במגוון מיזמים ארציים ועירוניים כגון: אירועי מצוינות, פרויקטים ליום האישה, חידון מתמטיקה ארצי וביקורים בחברות הייטק.

הילה לוי, מנהלת תכנית 'סודקות את תקרת הזכוכית': "כל הכבוד לתלמידות ה"סודקות" שלקחו על עצמן לייצג את בית ספרן בהוגנות וברוח ספורטיבית, מתוך רצון להצליח בגלל האתגר, ולא רק בגלל התחרות.

אתן חלק מתהליך עוצמתי של שינוי ואמונה בדרך לעשיית עולם טוב, שוויוני וצודק יותר. גאה בכן".

קרדיט צילום: ליאור דסקל עבור אייקון

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים ממלחמת חרבות ברזל-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן