כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מהפך בחולון: שי קינן נבחר לראשות העיר עם 43.3% מהקולות

צפו בנאום הנצחון והתייחסות לראש העיר היוצא מוטי ששון

מהפך בחולון: שי קינן נבחר לראשות העיר עם 43.3% מהקולות

תושבות ותושבי חולון קמים הבוקר (רביעי) לתקופה חדשה לאחר שראש העיר מוטי ששון מסיים 30 שנה בתפקיד ובמקומו נבחר שי קינן לראשות העיר ברוב של 43.3 מקולות התושבים. קינן שכיהן כיו״ר האופוזיציה וסגן ראש העיר נשא נאום ניצחון והתחייב: ״חולון היא משימת חיי – לא אאכזב אתכם. חולון הייתה ותישאר עיר פלורליסטית וליברלית, נעשה הכל להחזירה לשורה הראשונה בין ערי ישראל״.

מהפך בחולון. לתושבי העיר יש ראש עיר חדש החל מהבוקר, שי קינן שנבחר ברוב של 43.3% מקולות הבוחרים. קינן תושב חולון מילדות הוא בוגר תואר ראשון בממשל ודיפלומטיה ותואר שני במדיניות ציבורית, כיהן כסגן ראש העיר ויו״ר האופוזיציה בעשור האחרון ויועצו לשעבר של שגריר ישראל לאו״ם גלעד ארדן. במהלך תקופת המלחמה גוייס קינן ושירת במילואים בפיקוד העורף.

קינן נאם הלילה בפני אלפי פעילים נרגשים ואמר: ״תושבות ותושבי חולון – הלילה ריגשתם אותי עד דמעות ואני מבטיח לכם, אתם משימת חיי – לא אאכזב אתכם. אני נכנס לתפקיד ראש העיר חולון בחרדת קודש, במטרה להגשים את החלומות של תושבי חולון ושל ילדיה. אני רוצה להודות לתושבי השכונות של חולון שהכיחו שאהבה מנצחת את הכל״.

קינן הודה לראש העיר חולון היוצא מוטי ששון על 30 שנות שירותו כראש העיר ואמר, ״גם אם לעיתים הייתי חלוק עליו, הוא עשה דברים טובים עבור העיר הזאת והקדיש לה את חייו. יש לו פרק משמעותי בספר דברי הימים של חולון. אני רוצה להודות לו בשמי ובשם כל תושבי העיר, על שירותו רב השנים״.


קינן התייחס לקמפיין השלילי שנוהל נגדו במהלך הבחירות: ״חולון שלנו הייתה ותישאר עיר של אחדות, אחווה ורעות. עיר רבגונית, פלורליסטית וליברלית. אנחנו נדאג לפתח אותה כדי שתושבי העיר יוכלו לבלות בה כפי שהתחייבנו בקמפיין הבחירות״.

קינן הדגיש כי כלל הסיעות שנבחרו למועצת העיר, לרבות סיעות שלא תמכו במועמדתו לראשות העיר מוזמנות להצטרף לקואליציה ולשתף פעולה, למען קידום העיר והעלאת רמת החיים לתושביה. ״אנחנו רוצים לדאוג להגשים את כל החלומות של ילדי חולון ואני מזמין את כל הסיעות להצטרף אלינו ולפעול יחד למען המטרה הזו״.

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים ממלחמת חרבות ברזל-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן