כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

"מאחורי כל גיבורה עומדת עיר שלמה שרוצה להודות לה

עיריית ראשון לציון יצאה בקמפיין שילוט חוצות מיוחד לציון יום האישה הבינלאומי

"מאחורי כל גיבורה עומדת עיר שלמה שרוצה להודות לה": עיריית ראשון לציון יצאה בקמפיין שילוט חוצות מיוחד לציון יום האישה הבינלאומי

יום האישה הבינלאומי מצוין היום (שישי, 8.3), ועיריית ראשון לציון יצאה בקמפיין שילוט חוצות מיוחד ברחבי העיר עם הכיתוב: "מאחורי כל גיבורה עומדת עיר שלמה שרוצה להודות לה", בסימן הגבורה הנשית במלחמת "חרבות ברזל".

מאז החלה המלחמה נחשפנו לסיפורי גבורה של נשים הן בעורף והן בחזית: של נשים מעוררות השראה שמחזיקות את הבית ומטפלות בילדים; של נשות השכול והפצועים; של אימהות החטופים שנאבקות למען יקיריהן ומחזקות את העם כולו; של העובדות הסוציאליות שמלוות את המשפחות; של נשות החינוך ושל המתנדבות; ולצדן נשים שנלחמות באומץ בחזית בקיבוצים בעוטף ובתפקידים פורצי דרך בצבא.

בעקבות כך ולרגל יום האישה הבינלאומי, יצאו בעיריית ראשון לציון בקמפיין שילוט חוצות מיוחד ברחבי העיר שמזמין את התושבות והתושבים לספר מי הגיבורות שלהם ולפרגן להן בעמוד הפייסבוק העירוני.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "מראשית המלחמה נחשפנו לסיפורי גבורה של נשים חזקות ומיוחדות ששבו את לב המדינה. הן גייסו כוחות עילאיים ונלחמו באומץ בחזית; הן השמיעו את קולם וכאבם של הנפגעים והחטופים; הן דיווחו, עודדו, טיפלו והתגלו במלוא גדולתן ועוצמתן בעורף – במחוות של התנדבות, חמלה, קשב ואנושיות.


"התרגשנו מהסיפורים שלהן, התמלאנו בגאווה ובהערכה ללביאות שפרצו מתוכן וקיבלנו תזכורת למה שידענו תמיד: הנשים מהוות את התגלמות כוחו של הבית, ועתה – יותר מתמיד. כולנו מודים ומודות על הגבורה הנשית שהאירה את החושך שיצרה המלחמה, ובה אין הבדל או חוסר שוויון".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן