כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מחפשים שינוי תעסוקתי או קריירה חדשה? אתם לא לבד

עיריית ראשון לציון מציעה שלל הכשרות מקצועיות לתושבות ותושבי העיר ללא כל עלות או בתשלום סמלי

מחפשים שינוי תעסוקתי או קריירה חדשה? אתם לא לבד. עיריית ראשון לציון מציעה שלל הכשרות מקצועיות לתושבות ותושבי העיר ללא כל עלות או בתשלום סמלי

מחפשים שינוי תעסוקתי או קריירה חדשה? אתם לא לבד! עיריית ראשון לציון, באמצעות מרכז הזדמנות – מרכז התעסוקה העירוני של המינהל לשילוב חברתי, ובשיתוף משרד העבודה ומשרד הרווחה, מציעה שלל הכשרות מיוחדות לתושבות ותושבי העיר – ללא כל עלות או בתשלום סמלי.

כך לדוגמה, המרכז, בשיתוף המשרד לקידום מעמד הנשים וראשון Startup, יוצאים בתוכנית מיוחדת – "מגלות עתידות" – המיועדת לנשים צעירות בגילי 27-20. במסגרת התוכנית ייחשפו המשתתפות לתפקידים טכנולוגיים, פיננסיים או כאלה הקשורים בהייטק הישראלי. המפגשים ללא כל עלות, אך מותנים ברישום מראש בקישור: https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/e01970.

בעלי עסק עצמאי או שכירים מתחום השיווק הדיגיטלי שעדיין לא פיצחו את הקסם של הטיקטוק, יוכלו ליהנות מסדנה מיוחדת בת 3 מפגשים – ללא כל עלות – שתלמד את כל מה שצריך לדעת על האפליקציה המובילה בעולם. בין היתר, איך ליצור תוכן ויראלי, מה זה קידום אורגני ואיך להשתמש נכון בשיווק ממומן. פרטים בקישור: https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/e1444c

בנוסף, יתקיימו וובינרים בזום עבור מי שמחפש עבודה: אחד בנושא כתיבת קורות חיים באנגלית; והשני – איך בונים פרופיל מנצח בלינקדאין. שתי ההרצאות יתקיימו ללא כל עלות, אך בהרשמה מראש בקישור: https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/e12760


וובינר נוסף פונה למעסיקים שהיו להם עובדים במילואים, ויעסוק בטיפים איך לקלוט עובדים שחוזרים מהלחימה ובמיצוי זכויות למילואימניקים ולמעסיקים. ההרצאה ללא כל עלות, אך מותנית בהרשמה מראש בקישור: https://hizdamnutjlm.inwise.net/webinarhizdamnut

אלה שחולמים להקים עסק עצמאי יוכלו להשתתף בקורס מיוחד של מעו"ף, משרד הכלכלה ובשיתוף מרכז הזדמנות, שייתן את כל הכלים הנכונים להקמה ולניהול עסק מצליח: החל מיצירת תוכנית שיווק, מיתוג ופרסום, טכניקות לסגירת עסקה, איך עובדים מול הבנק ועד לניהול זמן נכון ועבודה נכונה מהבית.

הקורס, בן 14 מפגשים, בעלות מסובסדת ועל בסיס מקום פנוי, בהרשמה מראש בקישור: https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/e13f7a.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "גם בימים מורכבים אלה אנחנו ממשיכים לפעול בכל הכוחות כדי להמשיך ולתת לתושבות ולתושבים שלנו את המענה המיטבי באמצעות הצוות המקצועי של מרכז הזדמנות העירוני ומיטב המומחים. מימוש עצמי בעולם העבודה מסייע לבניית חוסן אישי וחברתי, ונמשיך לפעול ולהדגיש את חשיבות הנושא בכל עת".

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז הזדמנות במייל: [email protected], או בוואטסאפ: 054-2434778

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem