כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בראשון לציון עו"סים כבוד

עיריית ראשון לציון יוצאת בקמפיין שילוט חוצות מיוחד לרגל יום העו"ס הבינלאומי

בראשון לציון עו"סים כבוד: עיריית ראשון לציון יוצאת בקמפיין שילוט חוצות מיוחד לרגל יום העו"ס הבינלאומי

יום העו"ס הבינלאומי מצוין היום (ב'), ובעיריית ראשון לציון יצאו בקמפיין שילוט חוצות מיוחד ברחבי העיר תחת הכותרת: "בראשון לציון עו"סים כבוד: מודים לעובדים ולעובדות הסוציאליות על הדאגה והעזרה לאלפי משפחות בשגרה ובחירום".

כיום פועלים תחת המינהל לשילוב חברתי בעירייה כ-300 עובדות ועובדים סוציאליים, אשר נתנו במהלך השנה החולפת עזרה ל-14,585 תושבים. מערך שירותי הרווחה במינהל כולל מגוון רחב של מענים לכלל אוכלוסיות העיר – החל מגיל לידה ועד לגיל זקנה, בין היתר, במיצוי זכויות, קשיים בזוגיות, טיפול בצרכים מיוחדים, אלימות במשפחה ועוד.

מאז ה-7 באוקטובר, נתן מערך הרווחה מענה למאות משפחות, ביניהן כאלה שאיבדו את יקיריהן והמפונים מהדרום ומהצפון שהתארחו בעיר. לצד אלו, נמשך גם המענה לאוכלוסיות בסיכון ובמשבר.

ראש העירייה, רז קינסטליך: ״מיומה הראשון של המלחמה, עשו העובדות והעובדים הסוציאליים לילות כימים למען תושבי העיר. הם אלה שנמצאים שם בכל מצבי החיים שלנו, לאורך כל השנה וללא הפסקה, ויום העובד הסוציאלי הוא הזדמנות נהדרת להגיד שוב תודה למי שנותנים מעצמם ומראים לכולנו מהי התמדה, נחישות ועבודה מסורה שמשפיעה על חייהם של עשרות אלפי אנשים״.


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן