כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הכשרה ייחודית של עמותת כ"ן ועיריית ראשון לציון לנשים מהקהילה האתיופית

הכשרה ייחודית של עמותת כ"ן ועיריית ראשון לציון לנשים מהקהילה האתיופית המעוניינות להשפיע על המרחב והסביבה שלהן נפתחת בעיר

הכשרה ייחודית של עמותת כ"ן ועיריית ראשון לציון לנשים מהקהילה האתיופית המעוניינות להשפיע על המרחב והסביבה שלהן נפתחת כעת בראשון לציון.

בכל מקום בארץ  בו מתקיימת הכשרה מתרחשת קפיצה קדימה בכל הקשור לשיוויון המגדרי, ולנוכחות נשים בתפקידי ההנהגה וקבלת ההחלטות.

הסברים לא מועילים, חקיקה מחייבת לא נחקקת אנחנו מבינות שאין ברירה חייבות להמשיך בעבודה קשה של הכשרות ישירות, סיוע ותמיכה אישית, מנטורינג, נטוורקינג, הקניית כלים מקצועיים ולימוד מעמיק כדי להביא להצלחות בהתמודדויות לתפקידים הציבוריים מהסוג המוזכר לעיל , ועוד. למדנו מניסיוננו אנו, הייחודי בארץ ובעולם, שהכשרה ישירה, המקנה כלים נחוצים מדויקים, רשת תמיכה, גיבוי, דמויות השראה וליווי מעצים, מביאה לתוצאות חיוביות והצלחות.

מגוון ההכשרות שעמותת כן מציעה מבטיחות מספר גדול יותר של נשים סביב שולחנות מקבלי ההחלטות. ההכשרות השונות מכוונות לקהלים שונים של נשים מכל הארץ כולל נשים ותיקות פעילות ומנוסות יותר, נשים שרק החלו לשקול פעילות קהילתית מנהיגות, ונשים שממש כבר בתוך הזירה הפוליטית וממשיכות לשאוף להנהיג להוביל להשפיע.

במקביל להכשרות ישנה פעילות לא פחות חשובה ומחוייבת המציאות של קידום חוקים שיסייעו להביא אותנו למציאות הראויה, שוויון מגדרי בייצוג, 51% מהאוכלוסייה הן נשים, ולכן 50% מהייצוג יהיה שוויני כשיהיה על 50%.


ולסיכום, קצת היסטוריה מעניינת, בפינלנד 1906 נפל דבר – נתנה לראשונה הזכות לנשים להיבחר. אחר כך ברוסיה ב 1917, בריטניה וגרמניה 1918, 1920 ארהב נעשה תיקון בחוקה ובשוויץ רק ב 1971 ניתנה לנשים הזכות להיבחר – מי היה מאמין, בסעודיה אגב נתנה הזכות לנשים להבחר רק ב 2011 . חשוב שנזכור שהזכות לבחור ולהבחר היא לא רק זכות יסוד אנושית שוויונית, היא גם מרכיב בסיסי והכרחי בהגדרת המדינה כדמוקרטיה. ללא הזכות לבחור ולהבחר אין לממשל בה הזכות להקרא או לראות עצמה דמוקרטיה.

עד היום החברה האנושית כולה מתקשה לבלוע את הבשורה הזו, שלנשים זכויות שוות וכי קולן בקבלת ההחלטות הלאומיות, חברתיות תרבותיות כלכליות ביטחוניות הוא הכרחי לעתיד בנותינו ובנינו.

המפגשים יתקיימו בימי ראשון בשעה 17:30 במרכז נשים עירוני שד' בן גוריון  78.

להרשמה לחצו כאן

צילומים: עמותת כ"ן

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים ממלחמת חרבות ברזל-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן