כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שותפות לבריאות: מכבי שירותי בריאות ועיריית ראשון לציון ממשיכים לשתף פעולה לטובת הקהילה

במסגרת יוזמה משותפת של עיריית ראשון לציון ובית חולים שמיר יולדות, נערך כנס היריון ולידה מיוחד, אשר מטרתו להעניק לתושבות העיר מידע, תמיכה וכלים לתקופת ההיריון והלידה

במסגרת יוזמה משותפת של עיריית ראשון לציון ובית חולים שמיר יולדות, נערך ביום שישי האחרון כנס הריון ולידה מיוחד, אשר מטרתו להעניק לתושבות העיר מידע, תמיכה וכלים לתקופת ההריון והלידה.

מכבי שירותי בריאות, הצטרפה ליוזמה זו תרמה להצלחת האירוע באמצעות העשרת הכנס עם תכנים מקצועיים חשובים ורלוונטים, תוך הדגשת השירותים הייחודיים המציעה לקהל הנשים בשלב הרגיש והמשמעותי הזה. במהלך הכנס, יועצת הנקה ועובדת סוציאלית מטעם מכבי סיפקו למשתתפות מידע, טיפים והמלצות והעניקו תמיכה ומענה לשאלות ובעיות שעלולות לעלות במהלך ההריון ואחרי הלידה.

כמו כן מכבי טבעי המתמחה ברפואה משלימה בקבוצת מכבי, הציגה בכנס מגוון טיפולים אלטרנטיביים אשר יכולים להיות רלוונטיים במיוחד לאמהות הצעירות, ולעזור להן להתמודד עם האתגרים הגופניים והנפשיים הנלווים לתקופה זו.

האירוע היה ביטוי נוסף לשיתוף הפעולה המתמשך והמוצלח וכמסורת רבת שנים בין מכבי שירותי בריאות לעיריית ראשון לציון לאורך השנים באמצעותו מכבי ממשיכה לחזק את הקשר עם הקהילה המקומית ולהנגיש מידע חשוב לתושבי העיר בכל מה שקשור לשירותים רפואיים איכותיים עבור כל המשפחה בכל שלבי חייהם.

פאני אואזנה, סגנית מנהל מרחב ראשון לציון מזרח במכבי מספרת על החשיבות של המשך שיתוף הפעולה: "בכל פעם מחדש אנו שמחים לראות את הערך הרב שתושבי העיר מפיקים מאירועים אלו, זה הדבר שמניע אותנו להמשיך לחזק את הקשר ולהמשיך ליזום ולשתף פעולה עם העירייה והגורמים המקומיים, במטרה להנגיש לתושבי העיר את השירותים שלנו, מידע שלא תמיד הם מכירים וכמובן שירותי בריאות המצוינים שלנו."


מיכל זילברברג, מנהלת אגף בטיחות וגהות ומקדמת בריאות עירונית בעיריית ראשון לציון, מסבירה: "שיתוף הפעולה בתחום הבריאות ועם קופת חולים מכבי, מהווה אבן דרך בפעילות האגף לקידום עיר בריאה, עיר המקדמת חיים מאוזנים ובריאים ועיר המטפחת מודעות גבוהה בנושא לכלל האוכלוסייה. מטרת העירייה היא לייצר קהילה בטוחה, בריאה ומקיימת, להגביר את החוסן הנפשי והפיזי של התושבים ולהנגיש לכולם שירותים, מענים ופעילויות לשמירה על אורח חיים בריא ופעיל. מברכת על שיתוף הפעולה ההדוק מול מכבי לקידום מטרה חשובה זו".

תמונות: מכבי

כל הדרכים להתחבר לאתר goitem ולהשאר מעודכנים online 24\7

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

קבלת עדכוני חדשות מחולון , בת ים וראשון לציון

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של חולון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני חדשות של בת ים-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של ראשון לציון- לחצו כאן

להצטרפות לקבוצת עדכוני החדשות של אזור-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של באר יעקב לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת כל החדשות של נס ציונה לנייד שלך לחצו כאן

קבלת עדכונים בנושאים שונים

להצטרפות וקבלת כל העדכונים מתחום הבריאות והריקולים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים ביטחוניים ופלילים לנייד שלך –לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בכל מה שמעניין בתחום הנדל"ן-לחצו כאן

לקבלת המלצות ועידכונים בתחום הפנאי והטיולים – לחצו כאן

לקבלת עדכונים בנושאי ביטחון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצה בה תוכלו לקבל המלצות, להכיר עסקים מקומיים ולפרסם את שלכם-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem