כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

לראשונה בוולפסון מרפאת מנפאוזה ייעודית לנשאיות brca ולנשים עם רקע של ממאירות במערך הגינקואונקולוגי

המרפאה החדשה תנוהל ע״י ד״ר אסנת אלישיב, רופאה בכירה ביחידה לגינקולוגיה אונקולוגית.

לראשונה בוולפסון מרפאת מנפאוזה ייעודית לנשאיות brca ולנשים עם רקע של ממאירות במערך הגינקואונקולוגי

המרפאה החדשה תנוהל ע״י ד״ר אסנת אלישיב, רופאה בכירה ביחידה לגינקולוגיה אונקולוגית. היעוץ, הטיפול והמעקב במרפאה מותאמים באופן ייחודי עבור מטופלות עם נשאות למוטציה בbrca ועבור נשים עם רקע של ממאירות גינקולוגית או ממאירות שד, בין אם נכנסו למנפאוזה כתוצאה מהטיפול או באופן טבעי.

״המטרה שלנו היא להעניק את הייעוץ הרפואי מוקדם ככל הניתן ולבנות תכנית טיפול עוד בטרם כריתת השחלות, ועל כן נפעל בשיתוף פעולה הדוק גם עם מרפאת הנשאיות בהובלתו של ד״ר אוהד גליק״ מסבירה ד״ר יסמין פרהדיאן, מתמחה באגף נשים ומיילדות ומרכזת המרפאה החדשה. ״למעשה, החזון הוא להתחיל את הטיפול ההורמונלי המותאם עוד טרם הניתוח המניעתי ובכך לצמצם ואף להמנע ממנפאוזה כירורגית קשה ופתאומית״.

״נשאיות במעקב מרפאת הנשאיות שלנו יקבלו את השירות במסגרת זו, אולם גם נשים רלוונטיות המטופלות במקומות אחרים מוזמנות לקבוע תור למרפאת מנפאוזה באופן ספציפי״.

נושא גיל המעבר הוא נושא מורכב וחשוב. הטיפול בנשים צעירות עם אי ספיקה שחלתית, על אחת כמה וכמה נשאיות ו/או בעלות רקע אונקולוגי מורכב עוד יותר. נשים אלה זקוקות לאיזון קפדני בין גורמי סיכון לאיכות חיים ומניעת תחלואה נלווית.


״הרכבנו צוות מולטידיסיפלינרי המורכב מאנדוקרינולוגית, גינקואונקולוגית, ובהתאם למקרה יעוץ גנטי, אורוגינקולוגי, פתולוגיה ואנשי צוות נוספים. מטרת העל שלנו להעניק למטופלות את הטיפול הרפואי המקצועי והטוב ביותר, בהתאמה אישית״ מסכמת ד״ר פרהדיאן.
ניתן לקבוע תור במוקד זימון תורים 03-5028111
טלפון מרפאות נשים 03-5028490
אימייל [email protected]

קרדיט:המרכז הרפואי וולפסון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן