כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

המרכז הרפואי וולפסון זכה בתחרות מצטייני המחשוב לשנת 2023 של "אנשים ומחשבים"

המרכז הרפואי וולפסון בזכות שני פרויקטים ייחודיים מתוך 1660 פרויקטים שהוגשו לתחרות

המרכז הרפואי וולפסון זכה בתחרות מצטייני המחשוב לשנת 2023 של "אנשים ומחשבים"

השבוע נערך טקס הכרזת הזוכים בתחרות "אנשים ומחשבים" כאשר בקטגוריית "מצטייני המחשוב" לשנת 2023 זכה המרכז הרפואי וולפסון בזכות שני פרויקטים ייחודיים מתוך 1660 פרויקטים שהוגשו לתחרות.

הפרויקט הראשון, הוא פרויקט האוטומציה של מרפאת המטיילים בוולפסון. מרפאת המטיילים בוולפסון היא המתקדמת בארץ ומאפשרת למטופלים לקבל ייעוץ רפואי מכל מקום, בשיחת וידאו עם רופא שיבנה את תכנית החיסונים באופן אישי. וכן תהליך מורכב מאחורי הקלעים. מדובר בפרויקט המפעיל טכנולוגיות אשר משפרות את איכות תהליך העבודה והשרות.

הפרויקט השני, הוא פרויקט הטמעת פתרון משולב של מערכות תקשורת אומניצ'אנל. בפרויקט מיושם שימוש בבוט חכם לצד מערכת ניהול קריאות, כאשר המטרה היא שיפור השירות למטופל, ייעול והקלה בעבודת זימון התורים.

ישראל פיינברג, מנהל מערכות מידע ותקשוב ( מנמ"ר) במרכז הרפואי וולפסון :" אני גאה ונרגש לקבל את הפרס בשם צוות המחשוב והתקשוב, שעבד במשך חודשים רבים על פיתוח הטמעתם של הפרויקטים ובהזדמנות זו רוצה להודות להם על כך. המטרה שלנו במרכז הרפואי וולפסון היא להעניק שירות רפואי מקצועי, אנושי מצויין בהתאם לתפיסה של המטופל במרכז ובהתאמה אישית למטופלים. דיגיטליזציה של תהליכים היא הדרך היעילה להגיע למטרה. מודה לספקים שהיו שותפים לדרך״.


אבי פרג', סגן מנהל מערכות מידע ותקשוב בוולפסון :"הפרויקטים החדשים מאפשרים לייעל את עבודתם וזמנם של הצוותים הרפואיים וכתוצאה מכך ישפרו את השירות ואת זמני ההמתנה לקבלת טיפול רפואי. נמשיך בהטמעה ובהובלת פרויקטים חדשניים גם בשנה הקרובה".

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן