כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

אלפי חבילות מזון למשפחות מועטות יכולת נאספות ומחולקות ע"י מתנדבי מד"א במסגרת מבצע 'קמחא דפסחא'

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כמו בכל ערב חג פסח, גם השנה מתנדבי מד"א ממשיכים ועושים את מירב המאמצים על מנת לספק מוצרים לארוחת חג מכובדת למשפחות נזקקות.

אלפי חבילות מזון למשפחות מועטות יכולת נאספות ומחולקות ע"י מתנדבי מד"א במסגרת מבצע 'קמחא דפסחא'

אלפי עובדי ומתנדבי מד״א נוער ובוגרים מכל הארץ, התגייסו זו השנה ה-20 ברצף למבצע איסוף מוצרי מזון למשפחות מעוטות יכולת. מתנדבי ועובדי מד״א מרחבי הארץ שהחלו במבצע כבר לפני כ-3 שבועות צפויים להמשיך עד ערב החג את איסוף, אריזת סלי המזון וחלוקתם למשפחות הזקוקות להן, וזאת בתיאום עם מחלקת הרווחה ברשויות המקומיות.

במהלך המבצע, מתנדבי מד״א מכל הארץ אספו כ- 13,000 חבילות מזון המכילות מאות אלפי פרטי מזון שנתרמו על ידי אנשים טובים. המארזים מגיעים בימים אלו למשפחות מועטות יכולת ברחבי הארץ, על מנת להבטיח שכמה שיותר משפחות יוכלו לחגוג את ליל הסדר בכבוד. בנוסף, מאות מתנדבי מד"א סייעו לארוז אלפי חבילות מזון נוספות במסגרת פרויקט קמחא דפסחא בשיתוף פעולה עם ישיבת שובה ישראל באשדוד של הרב יאשיהו פינטו.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כמו בכל ערב חג פסח, גם השנה מתנדבי מד"א ממשיכים ועושים את מירב המאמצים על מנת לספק מוצרים לארוחת חג מכובדת למשפחות נזקקות. מד"א הוא ארגון שפעילותו להצלת חיים שזורה בחיי תושבי ישראל. החיבור שלנו עם הקהילה, הוא ערך עליון עבורנו – אנו נמצאים בקשר שוטף עם גורמי הרווחה בארץ לאורך כל השנה ובחג במיוחד. חשוב לנו לעשות את מירב המאמצים על מנת להגיע ולסייע, מדובר במשימות הומניטאריות מהמעלה הראשונה ואני מודה לאזרחי ישראל שנרתמו ותרמו".

קרדיט:מד"א


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן