כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

דגל ישראל בדרך לאירוויזיון

כאן ואל על בשיתוף פעולה

דגל ישראל בדרך לאירוויזיון: כאן ואל על בשיתוף פעולה

חברת אל על תטיס את עדן גולן והמשלחת הישראלית לשנת 2024, בטיסה מיוחדת הישר לאירוויזיון בשוודיה

הטיסה היא חלק משיתוף הפעולה של כאן ואל על, במסגרתו יתווספו ויתעדכנו תכני התאגיד, שמשודרים במערכות הבידור במטוסי החברה ואהודים במיוחד

משלחת האירוויזיון, תצא בימים הקרובים בטיסה מיוחדת לשוודיה, שם תיערך תחרות המוסיקה הגדולה בעולם. הטיסה הייעודית תצא מישראל כמה ימים לפני תחרות חצי הגמר, שבה תשתתף עדן, כדי לאפשר למשלחת הישראלית להיערך כראוי ולערוך הכנות וחזרות אחרונות.

במסגרת שיתוף הפעולה של תאגיד השידור הישראלי ואל על, יתעדכנו במהלך החודשים הקרובים בהדרגה, מגוון תכני התאגיד המקוריים במערכות הבידור של מטוסי אל על.
במסגרת עדכון התכנים יעלו פרקים מלאים של העונות האחרונות של קופה ראשית, המפקדת, מנאייכ, שישה אפסים, וכמובן גם תוכניות של כאן חינוכית – ילדי בית העץ 7, כראמל 2 ועוד. תכני התאגיד, המשודרים במטוסי אל על בחודשים האחרונים, זוכים פעם אחר פעם לעמוד בראש רשימות התכנים הפופולאריים בקרב נוסעי החברה.


סמנכ"לית תוכן בכאן, תאגיד השידור הישראלי, טל פרייפלד:
״המשלחת הישראלית תטוס לייצג בגאווה את ישראל באירוויזיון במאלמו. במסגרת השת״פ המוצלח בין כאן – תאגיד השידור הישראלי לאל על, גם השנה נוסעי אל על יוכלו לראות את תכני המקור הישראלים האהובים של כאן 11 וכאן חינוכית במטוסי אל על. אנו מאחלים למשלחת בהצלחה רבה ומודים לאל על״.

סמנכ"ל שיווק, דיגיטל ותקשורת באל על, נדב חנין: ״הימים האלה מדגישים לכולנו את חשיבות השתתפות ישראל בתחרות האירוויזיון, ואנחנו כחברה שנושאת את דגל ישראל על זנב מטוסיה, גאים להטיס את המשלחת הישראלית לאירוויזיון. עדן וצוותה נערכים כבר כמה חודשים למסע שיספר את סיפורה של ישראל דרך המוזיקה, ואנחנו נרגשים ללוות אותה לאורך כל הדרך ולהחזיר אותה הביתה בשלום. אנו רואים בהטסת המשלחת חלק בלתי נפרד מתפקידנו כחברה הישראלית ששומרת את הגשר בין ישראל לעולם, מברכים על שיתוף הפעולה ההדוק עם כאן בעולמות התוכן, ומאחלים למשלחת הישראלית ולעדן הצלחה רבה״.

קרדיט צילום: רן יחזקאל

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן