כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כניסה ללא עלות לארבעה מוזאונים בחולון ביום חמישי הקרוב (9.5)

כניסה ללא עלות למוזאון העיצוב חולון, המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס, המוזאון לאומנות תיאטרון בובות והמוזאון והארכיון לתולדות חולון – בית הרצפלד
יעל פינקוס

כמדי שנה, ייפתחו למעלה מ-100 מוזאונים ברחבי הארץ את שעריהם לקהל הרחב וללא תשלום, ביניהם ארבעה מוזאונים בחולון, וזאת לרגל יום המוזאונים הבינלאומי, שיחול ביום חמישי, 9 במאי.

איגוד המוזאונים הישראלי והמוזאונים בחולון וברחבי הארץ, מזמינים את הציבור הרחב לבקר במוזאונים ללא עלות. השנה מתקיים יום המוזאונים הבינלאומי בסימן מוזאונים למען חינוך ומחקר, המדגיש את חשיבותם המשמעותית של מוזאונים כמוסדות חינוך דינמיים המטפחים למידה, גילוי והבנה תרבותית ואת תפקידם של מוזאונים ומוסדות תרבות בהענקת חוויה חינוכית הוליסטית, מכילה וברת -קיימא.

יום המוזאונים הבינלאומי נחגג מדי שנה, למעלה מ- 45 שנה, ברחבי העולם במהלך חודש מאי במטרה להגביר את מודעות הציבור לחשיבות תרומתם של המוזאונים לחברה, לעודד אותו להרחיב את אופקיו ולהנגיש לקהל הרחב את תחומי המדע, האומנות, האדריכלות, היסטוריה ומורשת תרבותית, המוצגים במוזאונים.

בנוסף לכניסה החופשית, יקיימו המוזאונים בחולון שלל פעילויות לקהל הרחב: בבית הרצפלד – המוזאון והארכיון לתולדות חולון תתקיים הפעילות "סיפורה של העיר שצמחה מן החולות". מוזאון העיצוב חולון והמוזאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס יקיימו סיורים מודרכים לקהל הרחב בתערוכות המוצגות בהם, בנוסף, המוזאון לאומנות תיאטרון בובות בחולון יפתח את שעריו לקהל הרחב ללא עלות.

פרטים נוספים באתר איגוד המוזאונים הישראלי  ובאתרי המוזאונים.


צילומים: יעל פינקוס, עיריית חולון

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן