כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

בשבוע הבא: שבוע החינוך יתקיים בחולון

מגוון אירועים ופעילויות שיאפשרו לקהל הרחב להכיר מקרוב את העבודה החינוכית שנעשית בעיר

ראש העירייה שי קינן: "שבוע החינוך הינו חלק מתהליך השינוי שאותו אני רוצה להוביל במערכת החינוך, בדגש על מערכת המבוססת על שוויון הזדמנויות לכלל ילדי העיר, רכישת מיומנויות של המאה 21, הטמעת ערכים מרכזיים וראיית הפרט- צוותי חינוך, תלמידים וקהילה. התושבים מוזמנים להגיע, ליהנות ולהיות שותפים לתהליך שאותו אנו מובילים יחד.

בימים מורכבים אלו, אני רוצה להודות לצוותים החינוכיים והטיפוליים בעיר, העושים לילות כימים על מנת לאפשר יציבות וחוסן לילדינו".

פותחים חלון לחינוך בחולון: מינהל החינוך בעיריית חולון יקיים בתאריכים 30-19 במאי 2024 את "שבוע החינוך", שיכלול מגוון אירועים ופעילויות, שיאפשרו להכיר מקרוב את עשייתם החינוכית הענפה של מחנכים, מורים ותלמידים בעיר. זו ההזדמנות לפתוח צוהר ולחלוק עם הציבור הרחב את התוכניות, התפיסות והערכים המובילים את החינוך בעיר, במיוחד בתקופה מאתגרת זו.

בין האירועים שיתקיימו לקהל הרחב: למידה בקבוצות בבי"ס טומשין, מגוון הרצאות להורים במרכז אתחלא ע"י פסיכולוגים מהשירות הפסיכולוגי החינוכי – מיניות לילדים, הורות ומגדר, הורים ומתבגרים, ילדים כמקדמי חוסן בעת הנוכחית וגשר בטוח לכיתה א' (בזום), פעילות להורים ולתלמידים בנושא חלל בבית רותר, בית פתוח במרכז המבקרים בבי"ס מיתרים בנושא לקויות למידה, התנסות טכנולוגית במגמות שונות להורים ולילדים בבית רותר, תערוכת צילום ע"י תלמידי נעמ"ת בלובי מינהל החינוך, מפגש עם הסופר יניב שמעוני בספריית נבון על יום בחייו של יוצר ומאייר לתלמידי ג'-ו', פעילות לעידוד הקריאה ע"י ספרני העיר ברחבת מינהל החינוך, שיחה פתוחה עם ראש מינהל החינוך ריבה קליין במרכז אתחלא ועוד.

כמו כן, יתקיימו אירועים לתלמידים ולצוותי החינוך, בהם: אולימפידע – תחרות במתמטיקה לכיתות ו', הצגה לכיתות ז' בנושא שורשים, כנסי למידת עמיתים לצוותי הגנים ולצוותי היסודיים, פעילות שיא חווייתית בנושא חולון עירי לכיתות ד', הצגה של תלמידי הרצוג על חנה סנש, פעילות רצפים ומעגלי שיח לכיתות ו',  ערב הוקרה לאנשי החינוך, האקתון לאנשי חינוך יזמים, כנס אקלים ובימת תוצרים בנושא לתלמידי ד'-ו', הדגמה של פעילות התנדבותית לבני הנוער, הצגה של תלמידי הרצוג בנושא חרם לתלמידי ו'-ח', האקתון לתלמידי היסודיים בנושא פיתוח מוצרים לתלמידים עם לקויות למידה ועוד.


מידע מלא ומפורט על אודות כלל האירועים ניתן למצוא באתר העירוני ובחוברת הדיגיטלית המצ"ב.

לחלק מהפעילויות נדרשת הרשמה מראש.

צילום: עיריית חולון

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן