כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

ל"ג בעומר בראשון לציון

פירוט כל המקומות והאירועים שיתקיימו בחג המדורות

ל"ג בעומר בפתח – ועיריית ראשון לציון תקיים שלל אירועים ופעילויות

עיריית ראשון לציון נערכת לחגיגות ל"ג בעומר. השנה יתקיימו החגיגות לאורך שבוע שלם עם מדורות קהילתיות ברחבי השכונות, לצד מדורות ירוקות ופעילויות לילדים. לאורך כל שבוע הבא (19-22.5) יקיים מינהל קהילה, בשיתוף מינהל איכות הסביבה, מגוון רחב של פעילויות לילדים ומדורות ירוקות שנועדו להחליף את המדורות הרגילות ולצמצם את זיהום הסביבה.

מה בתוכנית?
כ-35 מופעי אש מותאמים לגילי גן עד כיתה ב׳ בגינות הציבוריות – פתוח להרשמה לוועדי גנים ולציבור הרחב; 40 סיורי עששיות וליקוט לציבור הרחב; 4 מוקדים של מסיבת אוזניות לילדים בגילי ג׳-ד׳ – להרשמה דרך ועדי בתי הספר בלבד; ומגוון הפעלות ירוקות בתנועות הנוער.

ההשתתפות בפעילויות ללא תשלום, אך מותנית בהרשמה מראש.
לכל האירועים ולהרשמה היכנסו ללינק: https://www.coing.co/RishonLeZion_Club_Holidays

כמו כן, ביום חמישי (23.5.24), יקיים מינהל איכות הסביבה מדורות קהילתיות, שתיים מהן נגישות, ב-12 מוקדים ברחבי העיר. במדורות יהיו מופעי אש מיוחדים והעירייה אף תספק את הקרשים. התושבים מתבקשים להימנע מהדלקת מדורות בשטחים אחרים בעיר.


להלן רשימת המוקדים:
רח' הקוקייה פינת התור
רח' ההתיישבות (במגרש שאחרי ההתיישבות 18)
רח' שלמה עיראקי (מול בית 26)
סוף רח' דודו דותן פינת אינשטיין
מול רח' מוליק איל 21
רח׳ שלמה הלוי (מול 8)
רח׳ האלוף דוד (מול 18 קרית הלאום)
רח׳ אבני החושן-תורה ועבודה 37 (מול מבנה רווחה)
רח׳ דרובין פינת תש״ח
מעגל השלום מאחורי המתנ״ס

בנוסף, יתקיימו שתי מדורות נגישות:
רח' בן גוריון, ליד הגינה לתושב
רח' יוסף בורג (במגרש שליד בית העלמין)

ראש העירייה, רז קינסטליך: "ל"ג בעומר הוא חג חברתי, אהוב ומלכד שמעניק לנו הזדמנות לחגוג עם הקרובים אלינו. ראשון לציון היא עיר ירוקה ששמה בראש סדר העדיפויות את נושא איכות הסביבה, וגם השנה נחגוג במדורות קהילתיות ב-12 מוקדים ברחבי העיר ובפעילויות ירוקות ומהנות המתאימות לילדים במטרה לצמצם את זיהום האוויר. אני מזמין את כולם לבוא ולחגוג יחדיו בקהילה״.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן