כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מה קרה ברחוב שפירא בבת ים

כל הפרטים על הדרמה הגדולה בחדשות goitem

בת ים: שני אחים ננעלו בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותם בשלום

היום (חמישי) בשעה 15:43, קיבל מוקדן ידידים, מאיר אבוקרט, שיחה אודות שני אחים כבני שנה ושנתיים שננעלו בשגגה ברכב לעיני אביהם, ברחוב שפירא בבת ים.

רות שירה יעקובי – אחראית מתנדבים סניף בת ים, יחד עם ליאור לוי – אחראי מתנדבים סניף חולון, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את האחים בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.

רות שירה מספרת: "הקריאה תפסה אותי כשהייתי בביתי, מרחק קצר מהכתובת. יצאתי למקום וללא עיכובים נוספים חילצתי את האחים בשלום. לאחר שהשבתי את הילדים לאב הדואג, הוא סיפר שמפתחות הרכב הונחו אצל אחד הילדים, וברגע של חוסר שימת לב הופעלה נעילה מרכזית כשהילדים ברכב לבדם. מרגש אותי להיות האדם הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון."

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית


קרדיט תיעוד: ידידים

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן