כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כוחות צה”ל חילצו גופות של חטופים בעזה

צפו בדובר צה"ל עם כל הפרטים

כוחות צה”ל חילצו גופות של חטופים בעזה

שני לוק, עמית בוסקילה ואיציק גלרנטר.

שלושה מבין החטופים שגופותיהם הובאו בחזרה לישראל היו עד היום בסטטוס של ׳חטוף חי׳.

ראש הממשלה בנימין נתניהו:

הלב נשבר על האובדן הגדול. רעייתי שרה ואני דואבים עם המשפחות. לב כולנו איתן בשען יגונן הכבד. נחזיר את כל חטופיינו, החיים והחללים כאחד.

אני מברך את כוחותינו האמיצים שבפעולה נחושה השיבו בנים ובנות לגבולם.

גופותיהם של החטופים יצחק גלרנטר, שני לוק ועמית בוסקילה חולצו במבצע מיוחד. הם נרצחו באכזריות באזור מפלסים אחרי שברחו לשם ממסיבת הנובה וגופותיהם נלקחו לעזה


מדובר צה"ל נמסר:

גופותיהם של החטופים יצחק גלרנטר, שני לוק ועמית בוסקילה ז״ל חולצו הלילה (ו׳) במבצע משותף של צה״ל ושב״כ.

ממידע מודיעיני מאומת שברשותנו יצחק גלרנטר, שני לוק ועמית בוסקילה ז״ל נרצחו במהלך מתקפת הטרור האכזרית ב-7 באוקטובר בעיקול מפלסים, וגופותיהם נחטפו לעזה על ידי מחבלי חמאס.

גופותיהם של החטופים חולצו במהלך מבצע משותף של כוחות צה"ל והיחידה המבצעית של השב״כ, על בסיס מידע שעלה גם בחקירות שב"כ של מחבלים שנעצרו בשטח הרצועה ובהכוונה מודיעינית של מפקדת השבויים והנעדרים שבאגף המודיעין.

לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה במכון הלאומי לרפואה משפטית ומשרד הבריאות, נציגי צה״ל מסרו במהלך היום הודעה למשפחותיהם.
צה״ל ושב"כ משתתפים בצער המשפחות בשעה קשה זו.

דובר צה"ל קורא לציבור להימנע מהפצת שמועות וידיעות לא מבוססות, ולהישמע להודעות הרשמיות.

צה"ל והשב"כ ממשיכים, גם בשעה זו, בהפעלת כלל האמצעים המבצעיים והמודיעיניים, תוך נטילת סיכונים מבצעיים, על מנת לממש את המשימה הלאומית העליונה להשבת כלל החטופים והחטופות.

שני ניקול לוק (7 בפברואר 2001 – 7 באוקטובר 2023) הייתה אמנית קעקועים גרמנייה-ישראלית ואושיית רשת, אשר נרצחה במהלך הטבח בפסטיבל רעים ב-7 באוקטובר 2023, וגופתה נחטפה לרצועת עזה. שני נולדה במושב אדרת בעמק האלה ובהמשך עברה המשפחה לישוב שריגים. המשפחה עברה להתגורר בארצות הברית בשנות האלפיים ולוק עלתה לישראל בבגרותה ועבדה כאמנית קעקועים ומשפעינית באינסטגרם.

עמית בוסקילה תושבת אשדוד, סטייליסטית מצליחה הגיעה לפסטיבל הנובה ברעים כדי לרקוד עם חברים. עמית בילתה במסיבת הנובה ברעים, ונחטפה מאזור מפלסים לשם הגיעה בניסיון לברוח מהמחבלים. בנובמבר האחרון ציינה יום הולדתה ה-28 בשבי ארגון הטרור חמאס.

איציק גלרנטר בן 56, מהיישוב אירוס. ירדן ועילי גילו במקרה שאביהם איציק נחטף מהמסיבה ברעים, על סמך איכון הטלפון הנייד שלו בשטח רצועת עזה. שלושת החברים שהיו איתו ברכב נרצחו.

קרדיט:דובר צה"ל

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן