כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

קמפיין בערבית בצמתים ובמחלפים בישראל

המשפחות השכולות של נרצחי הנובה יוצאות בקמפיין בערבית: "מידה כנגד מידה, עין תחת עין"

המשפחות השכולות של נרצחי הנובה יוצאות בקמפיין בערבית:
"מידה כנגד מידה, עין תחת עין"

משפחות נרצחי הנובה עומדות מאחורי קמפיין חוצות שעלה הלילה בכל רחבי הארץ ופונה לתושבי עזה בקריאה בשפה הערבית:
"תושבי עזה שחדרו לישראל, אתם תוענשו מידה כנגד מידה, הארץ הזו, גם על פי דתכם, הוענקה לבני ישראל, אנו נמשיך לנצח ולהחזיק במושכות!!!

אלי שתיוי, אבא של עידן שנחטף ממסיבת הנובה: "נאלצתי לראות סרטונים שאף אחד לא ראה. ראיתי דברים שאם הייתם רואים אותם הייתם מדברים אחרת. עשרות חטופים נגררים על הכביש ממכוניות נוסעות כשאין להם פנים כבר. אזרחים עזתים, נשים וילדים, תולשים להם איברים. אלו הם בני שטן, אין עם מי לדבר, אין פה עסקה, הכל אחיזת עיניים. רק המשך הלחימה יפעיל את הלחץ על החמאס עד להשבת הילדים שלנו"
תמר גרסין, אחותו של חנן חנניה עמר, שנרצח במסיבת הנובה: "לא רק הנוח'בות והג'יהאד האיסלמי היו שותפים לטבח אלא גם אזרחים עזתים חדרו, רצחו, אנסו, חיללו, חטפו והתאכזרו לאזרחי מדינת ישראל". תמר מוסיפה: "בני המשפחה שלנו נרצחו באכזריות. לא נסכים לחזור למצב שהיה ב-6.10 ולא נקבל שום איום על אף אחד מתושבי ישראל".

הלילה, יום שני לפנות בוקר, נתלו עשרות שלטי ענק ב- 15 צמתים מרכזיים ברחבי הארץ. המטרה היא להעביר מסר ברור לכל מי שלקח חלק במתקפה של ה- 7 באוקטובר בין אם הם אזרחים ובין אם הם פעילי חמאס, שהם יוענשו "מידה כנגד מידה, עין תחת עין".
המשפחות רואות לנגד עיניהן את החזרת החטופים וסבורות כי מלחמה עד כניעה סופית של החמאס היא הפתרון האמיתי והיחידי להחזרתם הביתה: "רק כשהחרב תהיה מונחת על צווארם של מנהיגי החמאס הם ייכנעו ויחזירו את החטופים הביתה".

לדברי המשפחות: "זהו אויב, אכזרי, ברברי מרושע ושטני. אין דרך להגיע להסכם עם האויב הזה למרות שזאת השאיפה, לטובת החזרת החטופים בהקדם האפשרי. האידיאולוגיה הדתית, הפונדמנטליסטית, הקיצונית של החמאס מובילה לכיוון אחד: לחסל ולהשמיד את העם היהודי באשר הוא יהודי. הדרך היחידה לגבור עליהם היא לנצח אותם עד לכניעה מלאה".


תנועת "עד לניצחון", היא תנועה שהוקמה בעקבות אירועי השבת השחורה, 7 לאוקטובר 2024, שבת שתיזכר לדיראון עולם. התנועה זוכה לתמיכה רחבת היקף בקרב מאות אלפי (ואף יותר) ישראלים ולמעלה מ- 10,000 פעילים בה באופן שוטף. בין התומכים הרבים הצטרפו למעלה מ- 80 משפחות שכולות שאיבדו את יקיריהם שנלחמו בעזה וכן עשרות משפחות של נרצחי פסטיבל המוסיקה ברעים. תנועת "עד הניצחון" מובילה קו של דרישה מהממשלה שלא להפסיק את המלחמה עד לניצחון.
התמונות משוחררות לשימוש חופשי.
רשימה חלקית של הצמתים בהם נתלו השלטים:
נתיבי איילון (עזריאלי, השלום, קק"ל)
צומת קוקה קולה
צומת מורשה
צומת קסם
מחלף אלוף שדה
מחלף חדרה
מחלף כפר ויתקין
מחלף נתניה
מחלף וינגייט
כביש 20- מחלף מעפילים
מחלף נחשונים כביש 6

מצ"ב תמונות השלטים שניתלו ברחבי הארץ והשלט בערבית. – קרדיט תנועת הניצחון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן