כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

פרס 'תקשוראשון' יוענק השנה לרודריגו גונזלס

ביה"ס לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למנהל העניק לרודריגו גונזלס את פרס 'תקשוראשון' המוענק זו השנה העשירית לבוגר ביה"ס שהתבלט בהישגיו בענף התקשורת.

פרס 'תקשוראשון' יוענק השנה לרודריגו גונזלס

• פרס "תקשוראשון" מוענק זו השנה העשירית לבוגרי בית הספר לתקשורת במסלול האקדמי המכללה למינהל עבור הישגים יוצאי דופן בתעשיית התקשורת
• גונזלס התבלט מאז אירועי ה-7/10 בפעילות הסברה ענפה תוך התמקדות בקהל היעד העצום של דוברי הספרדית בעולם

  ביה"ס לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למנהל העניק הערב לרודריגו גונזלס את פרס 'תקשוראשון' המוענק זו השנה העשירית לבוגר ביה"ס שהתבלט בהישגיו בענף התקשורת.

  רודריגו גונזלס התבלט לאורך השנים בעולם התקשורת הישראלי. כמייסד ומנכ"ל VEO, הוא מוביל את תעשיית הוידאו לעסקים, תוך מתן פתרונות חדשניים וקריאטיביים לשורה של מותגים מובילים בתחומי המסחר וההייטק. בתחום הדוקומנטרי הוא חתום על "הקרב שלא נגמר", סרט תיעודי אישי בו נחשף כמתמודד עם פוסט-טראומה מתקופת שירותו הצבאי, וכך הוסיף עוד נדבך חשוב להתקבלותה בחברה הישראלית. מר גונזלס, יליד צ'ילה, התחיל את דרכו בתוכנית הטלוויזיה "קחי אותי שרון" (ערוץ 2), השתתף במספר סדרות טלוויזיה וסרטים ובעונה השלישית של תכנית הראליטי "רוקדים עם כוכבים" בה זכה במקום הראשון. כמו כן שימש כמנחה בערוץ הילדים.

  בנימוקיהם כתבו השופטים כי מעבר לכך, מאז ה7/10 מתמסר רודריגו בעוצמה אדירה למאמץ ההסברה הישראלי. הוא עושה זאת בהתנדבות, תוך התמקדות בקהל היעד העצום של דוברי הספרדית בעולם.
  כאמור, זוהי השנה העשירית בה ניתן הפרס. בין הבוגרים זוכי פרס 'תקשוראשון' בשנים האחרונות נמנו הדוקומנטריסט והכתב שי גל (חדשות12, עובדה), טלי גורן (סמנכ"לית רגולציה, קשת), עמית משיח (מנכ"ל קבוצת מקאן), הכתב רז שכניק (ידיעות אחרונות), ואור-לי בר לב (עיתונאית עצמאית ואקטיביסטית).


  פרופ׳ מנחם בלונדהיים, דיקן בית הספר לתקשורת: "אנחנו גאים בבוגרים שלנו, שמצליחים ליישם הלכה למעשה את שלמדו לאורך השנים במכללה. מר גונזלס תרם השנה רבות להסברה הישראלית ועשה זאת בצורה יצירתית, חדשנית ובמסירות עצומה ועל כן ניתן לו הפרס".

  קרדיט:המכללה

  אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

  כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

  רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

  דילוג לתוכן