כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שר הבריאות אוריאל בוסו הגיע הבוקר לסיור מקצועי במרכז הרפואי הגריאטרי שמואל הרופא בבאר יעקב

השר קיים ישיבת עבודה עם מנהלת בית החולים ד"ר בתיה כגנסקי וחברי ההנהלה וקיבל סקירה מקיפה על עבודת היחידות הפועלות במקום ועל הצרכים והמענים הנדרשים.

שר הבריאות אוריאל בוסו הגיע הבוקר לסיור מקצועי במרכז הרפואי הגריאטרי שמואל הרופא בבאר יעקב.

השר קיים ישיבת עבודה עם מנהלת בית החולים ד"ר בתיה כגנסקי וחברי ההנהלה וקיבל סקירה מקיפה על עבודת היחידות הפועלות במקום ועל הצרכים והמענים הנדרשים.

השר סייר במחלקת השיקום הגריאטרי, במכון השיקום החדשני שהוקם לאחרונה גם עבור מטופלים מעל גיל 18, ובמחלקות נוספות, נפגש עם הצוותים הרפואיים ושמע על המודל הייחודי במחלקות הפנימיות של קבלת מטופלים גריאטרים במשך כל שעות היממה.

שר הבריאות אוריאל בוסו: "תוחלת החיים במדינת ישראל היא מהגבוהות בעולם ואוכלוסיית הקשישים צפויה לגדול משמעותית בעשורים הקרובים. עלינו להבטיח שנוכל לעמוד באתגרי העתיד ולהגיע ליעד של הזדקנות מוצלחת בבריאות ובאיכות חיים טובה. שמחתי לבקר במרכז הרפואי גריאטרי שמואל הרופא ולפגוש את הצוות הרפואי שמעניק שירות ויחס טוב ומכבד כפי שראוי לדור המייסדים".
ד"ר בתיה כגנסקי מנהלת בית החולים שמואל הרופא:
"מודה לשר על הביקור שביטא את החשיבות הרבה של הגריאטריה במערכת הבריאות ואת האתגרים הרבים שעומדים לפניה. בית החולים שמואל הרופא נמצא בחוד החנית של העשייה בישראל בתחום זה."
לפרטים נוספים:
קרדיט:דוברות בית החולים שמואל הרופא

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן