כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מה קרה ברחוב העצמאות בבת ים

כל הפרטים בחדשות goitem

אתמול (חמישי) קיבל מוקדן ידידים, חגי בן שלוש, שיחה אודות תינוקת כבת שנה שננעלה ברכב בשגגה לעיני אביה, ברחוב העצמאות בבת ים.

מוטי עמר – מנהל סניף בת ים חולון, יחד עם טל חביב – אחראי בית המתנדב בת ים, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו השניים את התינוקת בשלום וללא גרימת נזק לרכב.

מוטי מספר: "הייתי עם טל בטיילת בעיר, תוך כדי סידורים התקבלה הקריאה. מיד יצאנו למקום לסייע. בהגיענו למקום, נוכחנו לראות את התינוקת. אביה הסביר לנו שהניע את הרכב והניח אותה במושב הבטיחות, וברגע שנסגרו הדלתות הופעלה נעילה אוטומטית כשהרכב מונע. הוצאתי את ערכת הפתיחה ובזריזות הכנסנו את מוט הפתיחה בדלת, כך הורדנו את חלון הרכב וחילצנו את התינוקת. זה סיפוק מטורף. כוחות החירום שהגיעו למקום פרגנו לנו על החילוץ המהיר. אב התינוקת היה מופתע ממהירות החילוץ. תוך כדי שהוא היה עדיין עם המוקדן על הקו הגענו וחילצנו."

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית

קרדיט תיעוד: ידידים


אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן