כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

פרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד תושב המרכז, בן 18, המייחס לו 17 אישומים במסגרתם ביצע עבירות מין ועבירות נוספות

כל הפרטים בחדשות goitem

על פי כתב האישום, שהוגש על-ידי עו"ד אירנה אינברג ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, במהלך שנת 2023 ועד למעצרו במאי השנה, פתח והפעיל הנאשם לפחות עשרה חשבונות פיקטיביים שונים ביישומונים אינסטגרם, טיקטוק וסנאפצ'ט, בהם הציג את עצמו בשמות בדויים, ובאחד מהם אף בכזב כנערה. הנאשם פנה באמצעות חשבונותיו הפיקטיביים לקטינות, התכתב עמן כשהוא מודע לגילן הצעיר, ניהל עמן שיח מיני ופעל לשכנען, בין היתר במרמה, במצגים כוזבים שונים ובסחטנות רגשית, להצטלם עבורו במצבים מיניים שונים וכן לבצע בעצמן מעשים מגונים ומעשה אינוס, הכל לשם גירויו וסיפוקו המיני. את התמונות והסרטונים המיניים שקיבל הנאשם מחלק מהקטינות, תיעד ללא ידיעתן והסכמתן ושמר בטלפון הסלולארי שלו. הנאשם פעל כן לאורך זמן, ובחלק מהמקרים על אף התנגדות מפורשת ונחרצת מצד הקטינות.

בגין מעשים אלו, ייחסה מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה לנאשם שורה של עבירות מין ובכלל זה גרם אינוס בקטינה שטרם מלאו לה 14 שנים, גרם מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 14 שנים, גרם מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 שנים, תוך הסכמה שהושגה במרמה לגבי מיהות העושה, הטרדה מינית, שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה, החזקת וצריכת חומר תועבה ובו דמותו של קטין, קבלת דבר במרמה ומידע כוזב במחשב ועבירות נוספות.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 בבקשת המעצר צוין, כי מעשיו של הנאשם, שהתבצעו לאורך זמן וכנגד מספר רב של קטינות, מלמדים על המסוכנות הגבוהה הנשקפת ממנו, ועל הדחפים המיניים השולטים בו, כשברור שהוא נעדר גבולות ויכולת להימנע ממימוש דחפיו.

לעמדת הפרקליטות,  מעשים אלו מקימים יסוד סביר לחשש שהנאשם יסכן את בטחון הציבור ובייחוד את ביטחונן של קטינות, שהן "קהל היעד" המובהק של הנאשם.


החקירה בפרשה זו התנהלה על-ידי יחידה 105, היחידה להגנה על קטינים ברשת בלהב 433 והחלה עם פנייתה של אם אחת הקטינות הנפגעות למוקד 105 בשל מעשיו של הנאשם.

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן