כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חזקים ביחד : מפגש איחוד מרגש בין צוותי הסיעוד של המרכז הרפואי וולפסון וסורוקה

המפגש התקיים על רקע שבוע האחות הבינלאומי שצוין החודש בסימן אומץ וגבורה

חזקים ביחד : מפגש איחוד מרגש בין צוותי הסיעוד של המרכז הרפואי וולפסון וסורוקה

היום, יום ג' ה-28.05.24, התקיים מפגש איחוד וחיבור מרגש בין צוות הסיעוד במרכז הרפואי וולפסון למרכז הרפואי סורוקה.

המפגש התקיים על רקע שבוע האחות הבינלאומי שצוין החודש בסימן אומץ וגבורה. במפגש המרגש שהתקיים בוולפסון השתתפו צוותי אחיות וסיעוד בכירים מחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים ומהמרכז הרפואי סורוקה.

אורנה צבי, מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי וולפסון : "באירוע זה, אנו, צוותי האחים והאחיות של המרכז הרפואי וולפסון מוקירים ומציינים את אות המופת, הגבורה והאומץ המגלמים את רוח הערבות הדדית, הרעות ומסירות הנפש שהפגינו האחים והאחיות של המרכז הרפואי סורוקה ב-07.10.23. עמדתם בגבורה ובאומץ בפני אתגר צוותי מורכב תוך כדי קבלת החלטות קריטיות להצלת חיים, מקצועיות, אנושיות וחמלה".

במהלך האירוע, צוותי הסיעוד קיימו ביניהם מעגלי שיחה והיכרות והוקרן סרט מרגש על עבודתם של צוותי הסיעוד במהלך מלחמת "חרבות ברזל". לסיום, העניקה אורנה צבי לעמיתתה חגית חדד, מנהלת האחיות במרכז הרפואי סורוקה וצוות האחים והאחיות בסורוקה מגן הוקרה והערכה מהאחים והאחיות בוולפסון.


בתמונה העליונה : אורנה צבי מנהלת הסיעוד בביה״ח וולפסון וחגית חדד, מנהלת הסיעוד בביה״ח סורוקה

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן