כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

המלצות מד"א לקהל בהופעותיו של הזמר אביב גפן בפארק הירקון

הצטיידו בכמות גדולה של מים, הימנעו מצפיפות ודוחק, והורידו את יישומון מד"א שלי

הצטיידו בכמות גדולה של מים, הימנעו מצפיפות ודוחק, והורידו את יישומון מד"א שלי:
המלצות מד"א לקהל בהופעותיו של הזמר אביב גפן בפארק הירקון

הערב (ד') החל משעות אחר הצהריים, חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של מגן דוד אדום ייפרשו ברחבי מתחם פארק הירקון בתל אביב, על מנת לאבטח רפואית את עשרות אלפי האנשים שיגיעו לצפות בהופעתו של הזמר אביב גפן, בכפוף להנחיות פיקוד העורף. כחלק מהיערכות מד"א, יוצבו במקום אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ, ורכבים ייחודיים נוספים של מד"א שמסוגלים להגיע למקומות צרים בתוך שטח הפארק. בנוסף, יוקמו בשטח האירוע מספר מתחמי טיפול של מגן דוד אדום.

במד"א קוראים לקהל שיגיע להופעה להצטייד בכמויות גדולות של מים ולהימנע מצפיפות ומדוחק ככל האפשר. לאלו שמתכוונים להגיע לשטחי הפארק שעות לפני ההופעה, יש לשהות במקומות מוצלים בלבד, להימרח בקרם הגנה, להרבות בשתייה, לחבוש כובע ולא להימצא תחת השמש.

בכל צורך רפואי, יש להזעיק את כוחות מד"א בטלפון החירום 101, או באמצעות יישומון "מד"א שלי", דרכו יכולים החובשים והפראמדיקים של מד"א במוקד ובשטח לאתר את מיקומכם המדויק, גם במקרים בהם שירותי האינטרנט בטלפון אינם פועלים.

מנהל מרחב דן במד"א, אביחי חדד: "כמו בכל אבטחה רפואית באירועים גדולים בהם משתתפים עשרות אלפי בני אדם, נערכנו מבעוד מועד בתיאום עם ההפקה, משטרת ישראל, פיקוד העורף והגורמים הרלוונטיים. חובשים, פראמדיקים ומגישי עזרה ראשונה של מד"א ייקחו חלק באבטחה הרפואית, וערוכים לכל מקרה. אני קורא לבאי ההופעה להרבות בשתייה, להימנע ככל האפשר מצפיפות, ולהוריד את יישומון 'מד"א שלי', באמצעותו ניתן להזעיק בלחיצת כפתור את צוותי מד"א, שיזהו את מיקומכם המדויק, ויגיעו אליכם במהירות".


צילום: תיעוד מבצעי מד"א

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן