כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

חדש במרכז הרפואי שמיר: מרפאה לטרשת נפוצה ונוירואימונולוגיה

המרפאה החדשה בניהולו של ד"ר ניתאי שמעון עוסקת באבחון, מעקב וטיפול במטופלים עם טרשת נפוצה ומחלות נוירואימונולוגיות אחרות.

חדש במרכז הרפואי שמיר: מרפאה לטרשת נפוצה ונוירואימונולוגיה

במרכז הרפואי שמיר נפתחה לאחרונה מרפאה חדשה לטרשת נפוצה ונוירואימולוגיה, במסגרת שדרוג והתרחבות המחלקה הנוירולוגית בשמיר בראשותו של ד"ר שלומי פרץ.
המרפאה החדשה בניהולו של ד"ר ניתאי שמעון עוסקת באבחון, מעקב וטיפול במטופלים עם טרשת נפוצה ומחלות נוירואימונולוגיות אחרות.

חזון המרפאה החדשה להעניק למטופל את מכלול הכלים המקצועיים לשיפור איכות החיים, לרבות ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, פסיכולוגיה, ועוד. ייחודה של המרפאה הוא בשיתוף הפעולה עם הדיסציפלינות הרפואיות הנוספות השותפות לטיפול ולתהליך במרכז הרפואי שמיר, ביניהן נוירואופתלמולוגיה, נוירו-אורולוגיה ואחרות והכל תחת קורת גג אחת על ידי מיטב המומחים של המרכז הרפואי בתחום.

"אני רואה זכות ושליחות להיות חלק מהדרך של מטופלים במסע שלהם עם מחלה נוירואימונולוגית", אומר ד"ר ניתאי שמעון, מנהל המרפאה, "שאיפתנו במרפאה לתת את הטיפול הנכון, להיות זמינים עבור מטופלינו, ולאפשר ארגז מלא בכלים למטופלים וקרוביהם, כחלק מסל שירותים רחב יותר שמעניק המרכז הרפואי שמיר".

"במסגרת הרחבת המערך הנוירולוגי במרכז הרפואי שמיר אנו שמחים וגאים להקים מרפאה חדשה וייחודית לטיפול בטרשת נפוצה ומחלות נוירואימונולוגיות בראשותו של ד"ר ניתאי שמעון. המרפאה תיתן לראשונה מענה רב-תחומי ברמה הגבוהה ביותר למאות מטופלים ותהווה מרכז מצוינות ברמה הארצית מבחינה קלינית ומחקרית" הדגיש ד"ר שלומי פרץ מנהל מערך הנוירולוגיה בשמיר.


לקביעת תור ומידע נוסף ניתן לשלוח מייל הכולל: שם מלא + מס' ת"ז + מס' נייד + טופס הפניה מנוירולוג
089779758@shamir.gov.il

קרדיט: המרכז הרפואי שמיר
בתמונה: ד"ר ניתאי שמעון

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן