כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

כ-20,000 אלף מילדי העיר צעדו בעשרות תהלוכות ל"ג בעומר של חב"ד בראשון לציון

צפו בסרטון ובתמונות

כ-20,000 אלף מילדי העיר צעדו בעשרות תהלוכות ל"ג בעומר של חב"ד

ביום ל"ג בעומר נראה מחזה סוריאליסטי בראשון לציון: מאות יצאו מפתחי החנויות והקניונים והביטו בהתפעלות בהפגנות ותהלוכות יוצאות דופן וייחודיות: תהלוכות ילדים והורים הצועדים כמו במסדר צבאי לקול צלילי שירים יהודיים, נושאים בידיהם שלטים המעבירים מסר חיובי וחינוכי, מסר של לכידות חברתית, של כבוד זה לזה, של התלכדות סביב ערכי הנצח של העם היהודי.

כ-20,000 אלף מילדי העיר צעדו בעשרות תהלוכות ל"ג בעומר בעיר לאורך צירי התנועה המרכזיים, וזאת לפי קריאתו של הרבי מליובאוויטש לכנס את ילדי ישראל ביום סגולה זה – "יום שמחתו של רשב"י.

בכל האירועים נשאו המשתתפים תפילה וקראו פרקי תהילים לשלומם של חיילי צה"ל והחזרתם של כל החטופים מהשבי בעזה. תפילה מרגשת במיוחד נערכה ברחבת בית הכנסת הגדול כשהקהל הרב גודש את כיכר המייסדים. חזן בית הכנסת קרא את תפילת "מי שבירך" לחיילי צה"ל והשליח הראשי של חב"ד בעיר ויו"ר בתי חב"ד הרב יצחק גרוזמן הפריח לשמים "מכתב לאלוקים" מחובר לעשרות בלונים ובו בקשה לביאת משיח.

חלק מהאירועים נערכו כבר במוצאי שבת, ליל ל"ג בעומר, ורובם בשעות אחרי הצהריים של ל"ג בעומר בכל שכונות העיר ממערב למזרח: נווה חוף, מתחם האלף, חתני פרס נובל, נאות אשלים, נאות שקמה, רמת אליהו ונווה ים, נווה דקלים, קריית גנים, קריית הלאום, קריית כרמים, קריית ראשון, נחלת יהודה הוותיקה והחדשה, אברמוביץ ומשולש ז'בוטינסקי, האירוס, גן נחום, השומר, מישור הנוף ונווה הדרים, מרום ראשון, רביבים, רמב"ם, נעורים וקדמת ראשון, נרקיסים, רקפות, חלום ראשון וכלניות ושיכון המזרח.


קרדיט :חב"ד

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן