כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שינויים בעיריית בת ים: מהנדסת העיר מסיימת את תפקידה

המהנדסת מיכל מאיר הודיעה על סיום תפקידה בקיץ הקרוב

שינויים בעיריית בת ים: מהנדסת העיר מסיימת את תפקידה

המהנדסת מיכל מאיר הודיעה על סיום תפקידה בקיץ הקרוב. בנוסף  מתכוון ראש העיר ברוט לבצע שורת שינויים והתאמות בתפקידים נוספים בהנהלת העיר לקראת הקדנציה השניה.

לאחר יותר מארבע שנים בתפקיד, הודיעה השבוע מהנדסת העיר בת-ים, מיכל מאיר, לראש העיר צביקה ברוט על רצונה לסיים את תפקידה.

במקביל מעריכים בעירייה כי ברוט מתכוון להמשיך ולבצע עוד שורת שינויים בכמה תפקידים בהנהלת העיר, זאת מתוך רצון לרענן את השורות ולשפר את השירות באגפים שונים בעירייה.

המהנדסת מיכל מאיר נכנסה לתפקיד בשנת 2020, לאחר ששימשה בין היתר כאדריכלית העיר לוד וכבעלת משרד בשוק הפרטי. היא הובילה שורת מהפכות בהן הפיכת אגף ההנדסה בעיר למינהל, הסדרת התכנון העירוני בתחומי ההתחדשות העירונית השונים, קידום תכניות עירוניות משמעותיות ויצירת תהליך הדרגתי של וודאות תכנונית ששיאו צפוי בקרוב עם אישור התכנית הכוללת להתחדשות עירונית לבת-ים.


מאיר ציינה כי: ״בהובלת הנהלת העיר זכיתי לשרת את בת-ים בתקופה מרתקת של שינוי אורבני והכנתה לשינויים הצפויים לעשור הבא. האתגרים והפוטנציאל של העיר אפשרו חשיבה יצירתית וחייבו עמידה על עקרונות של איכות בלתי מתפשרת לטובת עתיד העיר ואני מודה לראש העיר צביקה ברוט ולמנכ״לית העיריה יודפת אפק-ארזי על היותם מצפן ברור של ערכים ומצוינות אשר הנחו אותי לאורך כל הדרך״.

ראש העיר צביקה ברוט, המחזיק גם בתיק ההנדסה, אמר כי: ״מיכל הייתה שותפה למדיניות החדשה שלנו, והיא הובילה מהפכה אמיתית בתחומי התכנון והבניה בעיר. מינהל ההנדסה בראשותה הפך ליעיל ונגיש יותר, והתכנון הותאם לכלכלה העירונית ולצרכי התושבים. אין לי ספק שעוד נכונו לה הצלחות רבות גם באתגרים הבאים שתיקח על עצמה בעתיד״.

כעת מעריכים בעירייה כי בשבועות הקרובים צפוי ברוט, כפי שעושים ראשי ערים רבים, לבצע רענון בכמה תפקידי ניהול באגפים שונים – בהם לדעתם של ראש העיר והמנכ״לית יש צורך בשיפור נוסף של השירות לתושבים. במקביל צפויים ברוט והמנכ״לית יודפת אפק ארזי לצאת למכרז כבר בימים הקרובים על מנת לאתר את מהנדס או מהנדסת העיר הבאים.

קרדיט: דוברות עיריית בת-ים

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן