כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

תרחיש מלחמה ועלטה בחולון

הצבת גנרטורים לצופרים ברחבי העיר וסרטונים לשעת חירום

תרחיש מלחמה ועלטה בחולון-עיריית חולון ממשיכה להעלות את מוכנותה לשעת חירום, וקיימה תרגיל להצבת גנרטורים לצופרים ברחבי העיר

ראש העירייה, שי קינן: "עיריית חולון נוהגת באחריות וממשיכה להעלות את מוכנותה ומוכנות תושבי העיר לתרחישי חירום שונים. אנו עושים זאת במגוון דרכים יעילות ויצירתיות, על מנת שבשעת אמת, חלילה, יהיו מצויים בידי תושבי חולון מירב הכלים להתמודדות מיטבית, לשם שמירה על מוגנותם ועל מוגנות בני משפחתם"

במסגרת העלאת הכשירות והמוכנות של חולון לשעת חירום, קיימה עיריית חולון בימים האחרונים תרגיל ייחודי וראשון מסוגו בארץ להצבת גנרטורים לצופרים ברחבי העיר. זאת, על מנת לאפשר רציפות תפקודית של הצופרים במקרה של עלטה כתוצאה מהפסקת חשמל ארוכה. במסגרת התרגיל הוצבו גנרטורים בכל מיקומי הצופרים בעיר וצוותי השטח תודרכו כיצד לבדוק בזמן אמת את תקינות הגנרטורים ולתת מענה לתקלות, במידה שיהיו.

בנוסף, הועלו לאתר העירייה, בדף ייעודי, שורת סרטוני הסברה לתושבים, כחלק מתוכנית ההסברה העירונית "עוגן איתן חולון" להיערכות עירונית ואישית ומתן מענים בעת חירום, בדגש על הסלמה ביטחונית, חלילה. מדובר בסרטונים מקוריים, שהופקו על ידי עיריית חולון, בשיתוף פיקוד העורף, בהובלת ראש העירייה, שי קינן, ובהשתתפות נציגי העירייה ופקע"ר, שמציגים באופן ברור ופשוט את ההיערכות המומלצת לשעת חירום (סרטונים נוספים יועלו לאתר בהמשך). בין היתר, עוסקים הסרטונים בהכנת המרחב המוגן; בהסבר על המרכזים החדשים לשעת חירום – משאל"ה (מרכז שירות אזורי לרווחת התושב); במפה הדינמית (שמצויה באתר העירייה), שבה ניתן למצוא על בסיס מיקום התושב מיקומי מקלטים, בתי מרקחת ומרכולים שפתוחים בשעת חירום בסביבתו ועוד. יצוין, כי חוברת מפורטת ומאירת עיניים בנושא ההיערכות לחירום מצויה באתר העירייה ואף נשלחה לכל בתי האב בעיר.

קישור לסרטונים באתר העירייה:


https://www.holon.muni.il/Residents/Emergency/anchor/Pages/videos.aspx

צילום: עיריית חולון

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן