כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

הפסל הוותיק מבת ים מציג בתערוכה את הפסלים שיצר בהשראת ביתו

אברהם אלשוור, דייר במגדלי הים התיכון בת ים, מפסל את סיפור חייו כבר 20 שנה. התחביב האהוב שלו הפך לחלק בלתי נפרד מחייו, כשהחליט לפסל את ביתו - מתעמלת קרקע מוכשרת

אברהם אלשוור, דייר במגדלי הים התיכון בת ים, מפסל את סיפור חייו כבר 20 שנה. התחביב האהוב שלו הפך לחלק בלתי נפרד מחייו, כשהחליט לפסל את ביתו – מתעמלת קרקע מוכשרת.  אחרי שנים בהם הוא יוצר פסלים מברזל, לראשונה מציג בתערוכה את יצירותיו בדיור מוגן מגדלי הים התיכון את שורת הפסלים שיצר בהשראת הבת שלו. ביתו, שהייתה מתעמלת קרקע מחוננת ולמדה בוינגייט, בית הספר להתעמלות ואתלטיקה, פיסל פסלים של קטעי התרגילים השונים שהייתה עושה בתחרויות השונות.

אברהם (85) נולד בפולין ושרד את השואה. הוריו היו פרטיזנים שהצליחו לשרוד ויחד הם עלו ארצה בשנת 1950. את אישתו, רחל, הכיר אברהם בחוג לריקודי עם בקיבוץ רמת השופט והשניים נישאו והקימו משפחה. במהלך חייו עסק בעולם תעשיית האלקטרוניקה ואף הקים מפעל בו עבד לרוב בריתוך מתכות. העבודה במפעל, הובילה אותו להיכרות מעמיקה עם טובי המפסלים בישראל, שהגיעו עד אליו כדי ליצור פסלים מחומרי מתכת, וכך, הכיר אברהם את עולם הפיסול.  לאברהם יש עשרות פסלים שפיסל בעצמו והמטרה הבאה שלו, היא להקים חוג פיסול לשאר הדיירים בדיור מוגן.

קרדיט – מגדלי הים התיכון

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן


להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן