כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

עדכון מחברת נתיבי איילון על חסימה באיילון

מצורפים הסדרי התנועה הזמניים שיתבצעו

עדכון מחברת נתיבי איילון על חסימה באיילון לכיוון צפון (הלילה, 04-05.06.2024), ממחלף המעפילים עד מחלף חוף השרון, עקב עבודות לפירוק גשרי שילוט

הלילה, ג' (04-05.06.2024), משעה 00:00 עד שעה 05:00, תתבצע חסימה בכביש איילון צפון (כביש 20) בקטע שבין מחלף המעפילים עד מחלף חוף השרון, עקב עבודות לפירוק גשרי שילוט, במסגרת פרויקט 'נתיבים מהירים' של משרד התחבורה ונתיבי איילון, בביצוע חברת ’נתיב לעיר’.

להלן הסדרי התנועה הזמניים שיתבצעו בשעות אלו:
• כביש 20 ייחסם לתנועה לנוסעים בכיוון צפון, בקטע שבין מחלף המעפילים למחלף חוף השרון והתנועה תוסט לכביש 2.

החסימה מתבצעת במסגרת העבודות על הפרויקט הלאומי ״נתיבים מהירים" של משרד התחבורה, באמצעות חברת נתיבי איילון, וחברת "נתיב לעיר", הכולל סלילת נתיבי תחבורה ציבורית ושיתופית לאורך נתיבי איילון וכביש החוף. מטרת הפרויקט היא לאפשר הגעה מהירה בתחבורה ציבורית ושיתופית למוקדי התעסוקה במטרופולין תל אביב.

העבודות מתואמות עם המשטרה שתהיה נוכחת במקום ומתבצעות בשעות הלילה על מנת להקל על הנהגים ולמזער את אי הנוחות, כאשר התנועה תוסט לכבישים מקבילים.


לדרכים חלופיות, מומלץ להשתמש ביישומון WAZE ולעקוב אחר השינויים במוקדי מפעילי התחבורה הציבורית או במוקד כל קו 8787*

המפה המצורפת באדיבות חברת נתיבי איילון

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן