כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

שיא באחוז בני הנוער בבת-ים אשר בחרו לצאת לשנה קדם צה"לית

ראש העיר צביקה ברוט: "אני מברך על ההישג של בני הנוער שלנו, שמנו לעצמנו כמטרת על להגדיל את מספר בני הנוער היוצאים לשנת שירות שעשויה להוות הזדמנות ומקפצה בהרבה תחומים"

ראש העיר צביקה ברוט: "אני מברך על ההישג של בני הנוער שלנו, שמנו לעצמנו כמטרת על להגדיל את מספר בני הנוער היוצאים לשנת שירות שעשויה להוות הזדמנות ומקפצה בהרבה תחומים"

עלייה גדולה באחוז בני הנוער שיוצאים לש"ש: השבוע התקיים יום הוקרה מיוחד לתלמידי כתה י"ב אשר בחרו לצאת לשנה קדם צה״לית במכינה או בשנת שירות, לאחר שהשנה נשבר שיא במספר המבקשים לצאת לשנה קדם צה"לית: בין היתר יצטרפו הנערים למכינת לכיש, נחשון, שחר רבין וירוחם ולשנות שירות דרך הצופים, קצ"ב ועוד.

האירוע התקיים במעמד מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אלי יריב ומנהל מחלקת הנוער בבת-ים אורן מיכאלי, חילקו תעודות ושי מיוחד עם נועה וניקול, רכזות תחום קד״צ בתוכנית ממריאים.

עיריית בת-ים שמה לעצמה מטרת על לקדם ולהוביל בני נוער ליציאה למסלולי ש"ש ומכינות, וזאת באמצעות מנהלת "ממריאים" הפועלת בעיר.

בתכנית "ממריאים" שמים דגש על התהליך האישי והתרומה הרבה שיש ביציאה למסלולים אלו, כיוון שמסלול קדם צבאי מהווה הזדמנות שיכולה לשנות את חיי הנוער ולתת להם מקפצה להצלחה בחיים. דרך תכנית זו, בני הנוער לומדים להציב מטרות ויעדים,


להתמודד עם אתגרים וקשיים ולחוות תהליך אישי של העצמה ואחריות אישית, תוך ליווי מקצועי מלא ובסביבת חברים בשכבת גילו. בסיום המסלול ולפני הגיוס לצה"ל נפתחות בפניהם אפשרויות רבות כגון: שיבוץ בתפקידים משמעותיים בצבא, הכנה מעולה לראיונות עבודה, נקודות זכות, פיתוח עצמי ועוד.

נועה אעידן רכזת שנת שירות ומכינות במנהלת ממריאים בירכה על ההישג: "זו זכות גדולה לרכז תחום ולהעלות מודעות לשנה בלתי נשכחת, אני אישית בוגרת מסלול נח״ל ועשיתי שנת שירות בבת-ים וזו הייתה השנה המשמעותית בחיי!"

קרדיט צילום: עיריית בת-ים

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

להצטרפות לערוץ החדשות המקומיות – ערוץ החדשות המקומיות של חולון,בת ים,ראשון לציון וערי הסביבה ב-WhatsApp:‏לחצו כאן וסמנו עוקב

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן