כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מרתון ספינינג אלדן ירושלים

אירוע הספינינג הגדול בארץ יתקיים השנה ב-26-27 ביוני מול חומות העיר העתיקה

מרתון ספינינג אלדן ירושלים – אירוע הספינינג הגדול בארץ יתקיים השנה ב-26-27 ביוני מול חומות העיר העתיקה

אירוע הספינינג הגדול בארץ ואחד מאירועי הספורט המובילים והוותיקים שמקיימת עיריית ירושלים באמצעות אגף ספורט, יתקיים במיקומו המסורתי בסמוך לשער יפו ומול הנוף של העיר העתיקה. המיקום המיוחד של האירוע וההפעלה על ידי המדריכים הטובים בארץ, יעניקו אווירה מיוחדת ובלתי נשכחת לכ-200 המדוושים בכל מקצה.

בכל יום יערכו שלושה מקצים של כ-80 דקות מול הנוף עוצר הנשימה של ירושלים העתיקה. לנרשמים יוענקו מגוון הטבות ובין השאר יהיו זכאים לערכה אישית הכוללת תיק, חולצה, מים ועוד. על מנת לאפשר למשתתפים הרבים חווית בילוי שלמה, הורכבה עבור המשתתפים חבילות לינה ותיור אטרקטיביות מאוד בבירה. החבילה הבלעדית למשתתפי מרתון ספינינג אלדן ירושלים – תאפשר לינה במגוון בתי מלון בעיר במחירים מיוחדים, חבילת לינה והטבה למסעדה, או לינה בתוספת סיור בעיר וארוחה במסעדה.

ראש העיר ירושלים משה ליאון: "מעטות הערים שכמו ירושלים, יכולות להציע מפגש מיוחד של תיירות היסטוריה וכושר. אני מזמין את כל עם ישראל לעלות לרגל ולדווש ביחד איתנו מול חומות העיר שאין עוד כמוה בעולם."

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן