כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

משרד התחבורה בבשורות משמחות לתושבי חולון

אלו הפרויקטים שיאושרו ויקודמו לאחר פגישת שי קינן ומירי רגב

משרד התחבורה בבשורות משמחות לתושבי חולון-אלו הפרויקטים שיאושרו ויקודמו לאחר פגישת שי קינן ומירי רגב

במהלך סיור מקצועי בחולון: שרת התחבורה מירי רגב אישרה סלילת שבילי אופניים בעיר בהיקף של עשרות מיליוני שקלים תוך מתן דגש על מוקדי סיכון

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב, ערכה היום (א') סיור מקצועי בעיר חולון, יחד עם ראש העירייה, שי קינן, הדרג המקצועי ומנכ"לי חברות התשתית במשרד התחבורה, במטרה לעמוד מקרוב על התפתחות תשתיות התחבורה בעיר שעוברת בשנים האחרונות פיתוח תחבורתי נרחב.

בישיבה מקצועית שנערכה בבניין העירייה לאחר הסיור, נדונו החיבור התחבורתי של העיר הוותיקה עם החדשה וחיבורים חדשים לכבישי איילון, תכנון של תגבור קווי התחבורה הציבורית בעיר, בדגש על השכונות הוותיקות ול'האב' התחבורתי בראשון לציון.

בנוסף, קיבלה השרה רגב את המלצת חברת נתיבי ישראל, להשאיר את רמפות הכניסה והיציאה מחולון לכביש 4 ולבחון את הרחבתו של גשר שדרות ירושלים לטובת הוספת מדרכה ותחנות על הגשר בממשק עם הרק"ל – הקו הירוק.


לאור נתוני הרלב"ד שהוצגו בישיבה והצביעו על עלייה בתאונות הדרכים בחולון, הנחתה שרת התחבורה את הדרגים המקצועיים, לתעדף סלילת את שבילי האופניים החדשים באזורי הסיכון שנקבעו ע"י הרלב"ד, לצד טיפול בתשתיות והגברת האכיפה במקום, בשיתוף פעולה עם העירייה.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב: "חולון היא עיר מרכזית במדינת ישראל, שצפויה להכפיל את עצמה במהלך השנים הקרובות. לצד הסכמי הגג לבנייה, ישנה חשיבות רבה להסכמי גג תחבורתיים ולראייה מערכתית בכל נושאי התחבורה, שיספקו מענה ראוי לתושבים וישמרו על רציפות תחבורתית ועל ביטחונם של משתמשי הדרך".

ראש עיריית חולון, שי קינן: "שרת התחבורה, מירי רגב, היא ידידה ותיקה של העיר חולון. קיימנו היום ישיבה יחד עם גורמי המקצוע, במטרה לקדם שורה של פרויקטים תחבורתיים מקומיים בתחומי העיר, שללא ספק ישפרו וישדרגו את איכות חייהם של התושבים ויסייעו בהפחתת הגודש ובחיבור לעורקי התחבורה המרכזיים בגוש דן. אני מודה לשרת התחבורה ולגורמי המקצוע על שיתוף הפעולה הפורה וההדוק עם הנהלת העיר".

קרדיט:משרד התחבורה

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן