כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

ביקושים יוצאי דופן לשטחי תעשייה בשימושים מעורבים בראשון לציון

- מתחם לתעשייה בשימושים מעורבים נחנך במערב העיר. מחירי השטחים עלו בכ-55% מתחילת שיווק הפרויקט
קרדיט – אנטון פילין מפילין שואו

מנכ"לית יוקה פארק, חוה מיכאלי: "פרויקטים לתעשייה בשימושים מעורבים הם העתיד של העסקים הקטנים והבינוניים"

קבוצת YUKA PARK , העוסקת בייזום ושיווק של מתמחי תעשייה רב שימושיים, חונכת ומאכלסת את הפרויקט השלישי שלה בראשון לציון לשימושים מעורבים לתעשייה, מסחר ולופטים רב שימושיים ברחוב הכשרת היישוב בראשון לציון.

כל השטחים בפרויקט נמכרו למשתמשי קצה מתחום התעשייה הקלה וגם למשקיעים מהתחום והחברה מדווחת על עלייה של 55% במחירי השטחים מתחילת השיווק ועד לסופו.

זהו מתחם תעסוקתי רב שימושי בתכנון חדשני ומודרני המשלב שטחי מסחר, תעשייה, מלאכה, אחסנה ולופטים רב שימושיים. הפרויקט כולל כ-21,000 מ"ר רבוע בנוי בשש קומות ושטחו הכולל כ 7 דונם, על רחוב הכשרת היישוב, סמוך לתחנת הרכבת, ולבית ידיעות אחרונות באזור התעשייה של מערב ראשון לציון.

הפרויקט תוכנן ועוצב בהשראת בניין זהה שנבנה בשנת 31 של המאה הקודמת, הממוקם ברובע ברוקלין שבניו-יורק. אחת ממטרות תכנון הפרויקט היא לייצר בנין מאוורר כשבמקום מסדרונות תוכננו מרפסות צמודות ומקורות לטובת דייר המקום ובכך לייצר אוירה חברתית נעימה עבור בעלי העסקים במתחם הרואים אחד את השני כמעט כל הזמן בזכות התכנון הייחודי.


בתחילת השיווק , נמכרו השטחים לפי כ9,500 ₪ למ"ר ואילו יחידות אחרונות שווקו תמורת כ-15,000 ₪ למ"ר, עליה של כ 55% אחוזים במחיר.

בפרויקט נותרו עוד מספר יחידות בודדות להשכרה ומכירה  ובחברה מדווחים כי הם זוכים לביקושים גבוהים.

מתחמי תעשייה רב שימושיים הופכים להיות פופולאריים בשנים האחרונות ומהווים תחליף עכשווי עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים בתחומים שונים להאנגרים והמחסנים הישנים שלאורך שנים איכלסו מתחמי תעסוקה.

בנוסף זהו ערוץ שמושך אליו משקיעים רבים לאור תשואות גבוהות ביחס לאפיקי השקעה אחרים בשוק הנדל"ן.

לדברי חוה מיכאלי, מנכ"לית קבוצת YUKA PARK  יזמית הפרויקט, "פרויקטים לתעשייה בשימושים מעורבים הם העתיד של העסקים הקטנים והבינוניים ויהפכו לעוד יותר מבוקשים בשנים הקרובות. עליית המחיר של השטחים בפרויקט היא הוכחה לאטרקטיביות ולביקושים הגבוהים של מוצרים אלה בשוק. המתחמים הרב שימושיים בנויים באופן ורסטילי ומודולרי, הם יודעים להתאים את עצמם למגוון רחב מאוד של עסקים שנמצאים גם הם בצמיחה והתפתחות ולהוות בית למגוון רחב של עסקים במתחם אחד".

קבוצת יוקה פארק בבעלות משה אביטן ויואב שחר ובניהולה של המנכ"לית חוה מיכאלי, הינה חברה יזמית נדל"נית והינה בעלת ניסיון רב בבניית בית לעסקים ובהקמת  מתחמי תעשייה רב שימושיים תוך שימת דגש על פיתוח פרויקטים במיקומים אסטרטגיים והנגשה של אולמות תעשיה רב שימושיים בגדלים קטנים ובינוניים, לרכישה ע"י בעלי עסקים לשימוש עצמי.

נכון להיום החברה מובילה 12 פרויקטים מבאר שבע עד עפולה, בהיקף שווי כספי כולל של כ-4 מיליארד ₪ ובשטח בנייה של למעלה מ 600 א' מ"ר בנוי ונהנית מצבר עסקאות עתידיות נוספות בהיקף דומה.  

צילום – א.פ.נ ניהול הנדסי בע"מ

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן