כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מוקד ווטסאפ אנושי 24 שעות ביממה לארגון ידידים

כל הפרטים בחדשות goitem

בשורה בידידים – מוקד ווטסאפ אנושי 24 שעות ביממה

ארגון ידידים השיק מוקד פתיחת אירועים בווטסאפ, המאוייש במוקדנים אנושיים בזמינות של 24 שעות ביממה • ישראל אלמסי – מנכ"ל ידידים: "זהו צעד משמעותי לאזרח, ובפרט לאלו עם מוגבלות"

ארגון ידידים, ארגון המתנדבים הגדול ביותר בישראל, פועל מעל לעשור בסיוע בשגרה ובחירום לאזרחי ישראל. במשך שנים מפעיל הארגון מוקד אנושי טלפוני שזמין 24 שעות, יום ולילה, במענה לפתיחת אירועי סיוע וקריאות לעזרה. במהלך שנת 2023 לבדה, התקבלו במוקד ידידים הטלפוני למעלה מ-1,000,000 שיחות.

כעת, משיקים בארגון ידידים, על ידי צוות המוקד הארצי ואגף הטכנולוגיה בארגון, מוקד סיוע אנושי באפליקציית הווטסאפ, המאפשר פתיחת אירועים ובקשות סיוע באמצעות התכתבות עם מוקדנים אנושיים, בזמינות מלאה 24 שעות ביממה. מהלך זה יסייע לנהגים ואזרחים עם מוגבלות שאינם יכולים לתקשר באמצעות שיחת טלפון, וכן לאלו אשר מעדיפים להשתמש באפליקציית הווטסאפ. כמו כן דבר זה ישמש במקרי חירום בהם אין קליטה סלולרית טובה ולא ניתן לקיים שיחה טלפונית.

מערכת מוקד הווטסאפ פועלת כך שהפניות מנותבות בדרך חכמה למוקדן או מוקדנית פנויים אשר מקבלים את השיחה בצ'אט, נותנים מענה, לוקחים פרטים ושולחים סיוע. יש לציין כי במקרים רבים מוקדני ידידים המנוסים מצליחים לסייע מרחוק ומאפשרים למבקשי הסיוע למצוא פתרון מיידי.


המספר של מוקד ידידים בווטסאפ הוא: 077-202-1230, אותו ניתן ורצוי לשמור באנשי הקשר, לשימוש במקרי הצורך.

ישראל אלמסי – מנכ"ל ידידים: "אנו מתרגשים לבשר את הבשורה הנפלאה. ישנם אזרחים רבים שאינם יכולים לחייג למוקד אנושי, בגלל מוגבלות, ובנוסף, המלחמה הוכיחה לנו שלא תמיד אפשר להתקשר מהממ״ד או מאיזורים בלי קליטה סלולרית. אנחנו עושים היום צעד משמעותי עבור האזרח, ופותחים ערוץ אנושי מקצועי במקביל למענה הטלפוני. תודה מיוחדת לנועם חרצ'ק – מנהל המוקד הארצי של ידידים על הובלת הפרויקט, לחברי אגף הטכנולוגיה, לכל מנהלי המוקדים המחוזיים, האחמשי״ם וסגניהם, ואחרונים חביבים המוקדנים והמוקדניות האלופים שלנו. נמשיך יחד בערבות הדדית להוות עוגן אזרחי בשגרה ובחירום."

להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן