כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

מאות עובדות בגנים ובצהרונים בחולון יוצאות להפגין

אנחנו נלחמות כדי להמשיך לעבוד

מאות עובדות בגנים ובצהרונים יוצאות להפגין:"אנחנו נלחמות כדי להמשיך לעבוד"
אחרי שעיריית חולון החליטה שלא לחדש את ההסכם עם רשת "קהילה ופנאי", המפעילה מסגרות חינוכיות בעיר, מאות חוששות לפרנסתן *** העובדות, מלוות בנציגי ההסתדרות, ייצאו להפגין מחר מול בית העירייה בדרישה שלא להפריט את שירותי החינוך בעיר *** יו"ר הסתדרות המעוף עו"ד גיל בר-טל: "נעשה כל מה שנוכל כדי להגן על העובדות"

"לא עובדות שקופות": מאות עובדות רשת "קהילה ופנאי", שמפעילה מסגרות חינוכיות בחולון, יפגינו מחר (ג') בשעה 17:30 מול בית העירייה, מחשש לעתידן המקצועי. ההפגנה מגיעה בעקבות הודעה של הרשת על הפרטה של שירות צהרוני הגנים ובתי הספר ועל פיטורי עובדות – וכל זאת באופן מיידי וחד-צדדי.

לאור המצב, והחשש של מאות עובדות הצהרונים בגנים ובבתי הספר מאובדן מקום התעסוקה, החליטה ההסתדרות להיאבק בהחלטה של העירייה שלא לחדש את ההסכם עם רשת "קהילה ופנאי". בין היתר פועלת ההסתדרות ישירות מול הגורמים הרלוונטיים, ובמקביל תקיים הפגנת מחאה בהשתתפות מאות עובדות ועובדים ונציגי ההסתדרות, האיגוד והמרחב. העובדות הבהירו כי הן נלחמות כדי להמשיך לעבוד, וכי אי אפשר להתייחס אליהן כעובדות שקופות.

יצוין כי עד החודש שעבר נוהל מו"מ בנוגע להסכם הקיבוצי ברשת קהילה ופנאי, אך זה נעצר לאור הבחירות המקומיות שבהן נבחר שי קינן (אשר מכהן גם כיו"ר דירקטוריון רשת קהילה ופנאי). בתחילת החודש, כאמור, הודיע קינן להנהלת הרשת כי החליט להפריט את צהרוני הגנים ובתי הספר. יתרה על כך, הרשת כבר החלה לשלוח זימונים לשימוע לפני פיטורים לעובדות.

יו"ר הסתדרות המעוף עו"ד גיל בר-טל: "צר לנו שעיריית חולון בוחרת להפריט את עצמה לדעת, לא מאמינה ביחסים קיבוציים ומזלזלת בזכויות עובדיה המסורים. אנחנו נעמוד לצד העובדות והעובדים ונעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי להגן עליהם".


להצטרפות לקבוצות הווטסאפ של חדשות מחולון , בת ים ,ראשון לציון, אזור, נס ציונה, באר יעקב-לחצו כאן

להצטרפות וקבלת עדכונים בווטסאפ בנושאי: בריאות, בטחון, פלילים, נדל"ן, פנאי וטיולים ועוד..-לחצו כאן

להצטרפות וקבלה של כל קבוצות הווטסאפ של חולון-לחצו כאן

להצטרפות לקבוצות הפייסבוק של חולון, בת ים וראשון לציון-לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אנדרואיד- לחצו כאן

להורדת אפליקציית goitem למכשירי אפל- לחצו כאן

להצטרפות לכל החדשות החמות בטלגראם –לחצו כאן

להצטרפות לערוץ היוטיוב goitem-tv-לחצו כאן

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן