כל מה שמעניין וחשוב לדעת באזור

מקומון חדשות חולון ראשון לציון ובת ים

איך הגיעו סמים רבים לקטנוע של איחוד והצלה?

כך עצרו שוטרי מחוז ירושלים מתנדב בארגון בחשד שסחר בסמים,

איך הגיעו סמים רבים לקטנוע של איחוד והצלה?
כך עצרו שוטרי מחוז ירושלים מתנדב בארגון בחשד שסחר בסמים, והשתמש לצורך כך בקטנוע של איחוד והצלה. לפני זמן קצר הוארך מעצרו בבימ״ש

אמש בשעות הערב המוקדמות, התקבל דיווח במחוז ירושלים על עסקת סמים שמבוצעת ברחוב פארן בירושלים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום שוטרי מחוז ירושלים.

השוטר שהגיע ראשון למקום מיחידת האופנועים של תחנת לב הבירה, הבחין באופנוע החשוד כמעורב בעסקת הסמים. לתדהמתו גילה כי מדובר באופנוע של ארגון איחוד והצלה, כשעליו רוכב האופנוע המתנדב בארגון.

השוטר עיכב תחילה לבדיקה את החשוד (בשנות העשרים לחייו, תושב מועצה אזורית מטה בנימין). במהלך הבדיקה ערך השוטר חיפוש באופנוע ועל גופו של החשוד.

בחיפוש המשטרתי התגלו בתאי האופנוע השונים, חומר החשוד כסם מסוג קנאביס בעשרות שקיות ארוזות המוכנות להפצה, סיגריות אלקטרוניות ובקבוקים עם חומר החשוד כשמן קנאביס, אצבעות חשיש במשקל של כ-150 גרם ועוד.
בארגז האחורי של האופנוע נתפסו 20,000 ש״ח במזומן.


בעקבות כך, החשוד שהינו מתנדב כונן באיחוד והצלה, נעצר לחקירה בתחנת לב הבירה בחשד לסחר בסמים. האופנוע שהיה ברשותו נתפס, ובנוסף נתפס גם נשקו אזרחי שאותו הוא נושא ברישיון.

לאחר שנחקר במשטרה נכלא. היום הובא לבימ״ש השלום בירושלים בבקשה להאריך את מעצרו. מעצרו של החשוד הוארך ב-6 ימים עד לתאריך 30.6, זאת בהתאם לצרכי החקירה ולצורך מיצויה.

מפקד תחנת לב הבירה נצ״מ שלומי טובול אמר: ״קטנוע של ארגון חירום והצלה מלא בסמים הוא אינו מראה שכיח. השימוש שעשה החשוד באופנוע של ארגון חירום והצלה בכדי להסוות סמים ופעילות פלילית של סחר בסמים, בזוי וראוי לכל גנאי. מעבר לפשיעה שבה היה מעורב, הוא גם פגע בשמו של הארגון החשוב שבו הוא מתנדב. אנחנו נמשיך בחקירה במטרה למצות עמו את הדין, ובפעילות הנחושה שלנו נגד סוחרי ומפיצי הסמים״.
קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

אחר ניסיונות איתור בעל זכויות היוצרים של התמונות ו/או הסרטון שפורסמו והופצו ברבים באתרנו, בעל הזכויות בהם אינו ידוע ועל כן לא ניתן כל קרדיט בצידם. בעל הזכויות במדיה הנ"ל רשאי לפנות למערכת להוספת קרדיט ו/או לבקש כי הפרסום יוסר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות הצטרפו לקבוצת הווטסאפ של goitem

דילוג לתוכן